Для сесій міської ради просять облаштувати інший зал

26.12.2020 12:00

Уже вкотре депутат Ковельської міської ради від політичної партії «Сила і честь» Микола Печенюк просить владу міста облаштувати для сесійних засідань інший, більш просторий зал.

На пленарному засіданні другої сесії міськради, яка відбулася 24 грудня, він звернувся до головуючої, секретаря ради Оксани Багнової («За майбутнє») з подібним проханням.

Все таки зал засідань – він не підходить нам цей. Тому прошу вас швиденько щось робити з цим залом. Він неякі міри не вписується. Подивіться, сьогодні коронавірус, а ми сидимо один біля другого. Кому це смішки – нехай будуть смішки. Мені не смішно. Тому я говорю, давайте щось думайте. Мене не цікавлять кошти. Кошти є у бюджеті: 2-3 мільйони. Здоров’я наше дорожче

– зауважив Микола Печенюк

У відповідь секретар ради лише подякувала депутату за пропозицію.

Нагадаємо, десятки років (до червня 2016-го) пленарні засідання міської та районної рад, а також інші заходи проходили в «старому», просторому сесійному залі, котрий знаходиться на першому поверсі адміністративного будинку. Приміщення було розроблене проєктантами спеціально для таких цілей. Втім, тодішній очільник Ковеля Олег Кіндер прийняв рішення «переселити» міських депутатів на поверх вище – в новий сесійний зал, який облаштували з кабінету міського архівосховища, де зробили реконструкцію, закупили меблі та за кошти міського бюджету (450 тисяч гривень) придбали і встановили електронну систему для голосування «Віче».

Наразі під час сесійних засідань у тісному приміщенні «тулиться» 38 депутатів Ковельської міської територіальної громади, керівники управлінь та відділів виконавчого комітету, запрошені очільники установ та організацій, працівники ЗМІ, представники громадськості.

Попереднє керівництво міста казало, що «старий» сесійний зал віддадуть під ЦНАП. Однак проходять роки, а просторе приміщення стоїть пусткою та переважно використовується в якості складу.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *