Селищна рада переплатила за пальне 117 тисяч гривень, а пального отримала менше

11.08.2023 о 12:52 · 1 хв читання

Ковельська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Житомирської області з двома позовами в інтересах відділу освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради Ковельського району, аби стягнути майже 200 тисяч гривень із недобросовісного суб’єкта господарювання.

Про це сьогодні повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Прокурори з’ясували, що відділ селищної ради у 2021 та 2022 році за результатами тендерів укладав із постачальником пального договори про надання послуг.

До одного із цих договорів згодом сторони в порушення законодавства уклали низку додаткових угод, згідно з якими вартість пального збільшувалась за відсутності для того підстав.

У підсумку замовник сплатив на 117 тисяч гривень більше, а пального отримав менше, ніж було домовлено за результатами закупівель.

Взяті ж на себе зобов’язання за другим договором про поставку пального на суму 81 тисячу гривень суб’єкт господарювання взагалі не виконав, а надані ним талони на пальне виявилися не дійсними.

При цьому постачальник не відповідав на листи селищної ради з вимогами розблокувати талони чи розірвати договір та повернути кошти.

У суді прокурори домагатимуться стягнення з постачальника коштів, надміру сплачених йому із бюджету, а також сплачених за не надані послуги.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X