Що таке наркореклама і як з нею боротись?

23.08.2020 10:34

В сучасну епоху цифрових технологій та анонімних месенджерів доступ до будь-яких психотропних речовин значно спростився. Сьогодні підліткам не потрібно шукати збувачів наркотиків, наркопритони і т.д. Достатньо мати смартфон з доступом до інтернету, бажання раз і назавжди зламати своє життя, а також посилання на канал чи сайт із продажу заборонених речовин.

Найлегше такі посилання знайти на стінах будинків. Туди їх за гроші наносять покидьки, яких «славнозвісна» поліція ніяк не може спіймати.

На щастя, у Ковелі таких написів немає, або їхня кількість мінімальна. З гордістю можу сказати, що це – результат роботи Національного Корпусу та групи ініціативних людей, котрим ця проблема небайдужа.

Протягом останніх трьох років Ковельський осередок НацКорпусу мінімум п’ять разів проводив масштабні рейди з ліквідації наркореклами.  Загальна кількість знищених написів давно перевалила за півтисячі. А близько сотні ковельчан регулярно долучаються до таких акцій фінансово, інформаційно та просто зафарбовуючи написи.

Погоджусь, що це не зупинить наркотрафік в Україні, але на локальному рівні це важливо. Навіть, якщо це допоможе зберегти життя хоча б одного підлітка від шкідливого впливу наркотиків – ми будемо продовжувати це робити.

Можна довго обговорювати бездіяльність поліції та інших відомств у боротьбі з такими соціальними виразками, але цим проблему не вирішити.

Не маючи ні мандатів, ні особливих прав та повноважень – ми впевнено робимо реальні справи, за які нам не соромно.

Долучайтесь і ви!

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

 1. спочатку я обурювалась тим, що замальовують будь яким кольором і залишаються плями на стінах. Але зараз розумію, що краще нехай плями будуть, ніж у когось діти в лапи наркоманів попадуть

 2. Якщо поліція нічого не робить то організуй нічні чергування і злови хто малює або поспілкуйся з своїми патріотами і вони тобі розкажуть хто пише.для мене особисто ті надписи нічогісінько не значать чи це наркота чи проститутки чи бухло а ви бачу всі через те пройшли?підлітки між собою думаю і без реклами все обговорять а твій піар вже дістав.можемо виставити на обговорення твою кандидатуру начадьнику гунп на начальника відділу з незаконним обігом наркотиків і тоді побачимо твої результати. А поки що ти маляр який так як і ті недоумки портить стіни.

  1. Він хоч щось робить, а що робите Ви, шановний?
   Давайте може Ви організуєте чергування?
   Такий розумний знайшовся.
   Критикувати кожен вміє, а зробити щось?

 3. Тамара з повагою до Вас але Ви не знаєте що я робив раніше а зараз зробити не можу.якщо цим умовно названим борцям хочеться себе проявити то хоча б на тих стінах які не бояться розчинників вони їх змивали а не наносили інший шар фарби.вибачте розмову закінчено.

  1. Якщо б Ви їх фінансували, думаю хлопці могли б і змивати а не замальовувати.
   Якщо обирати між рекламою наркотиків і замальованою стіною, думаю більшість обере другий варіант.
   Треба не критикувати а навпаки, допомагати.
   Легко звинувачувати когось в інтернеті, а от вийти і щось зробити на користь міста – зроблять лише одиниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.