Як обрати достойного кандидата на місцевих виборах?

22.10.2020 19:37

Вже за декілька днів українці обиратимуть місцеву владу і Ковель – не виняток. Перед кожним з нас стоятиме вибір: кому дати право керувати нашими громадами та представляти інтереси жителів у місцевих радах.

Списки партій наповнені «сильними господарниками» та «справжніми професіоналами», серед яких багато наших знайомих, сусідів та колег. Проте як обрати, за кого голосувати?

Пропоную спосіб перевірки кандидата, який розробив волинський політолог Антон Бугайчук:

  1. Для чого кандидату мандат?
    Відстоювання інтересів власного бізнесу, особистих інтересів чи все ж інтересів громади?

  2. Чи є кандидат тим, за кого себе видає?
    Йдеться про «міцних господарників» та борців з корупцією та несправедливістю. Чи відповідає їх діяльність виборчому періоду і тому, що ми бачимо сьогодні?

  3. Де ця людина була раніше?
    Зараз усі взялися критикувати владу, їздити по дворах і т. д. Що робив кандидат, не маючи мандату? Чи цікавили його ваші проблеми до того як «запахло” виборами? Якщо ні, то чи буде кандидат робити це, отримавши мандат?

Від себе додам, що кандидати від Національного Корпусу готові пройти перевірку за вищевказаними питаннями, адже з’явились ми задовго до виборів, та після них лише збільшимо об’єм нашої роботи вже у якості депутатів. Тому закликаю робити зважений вибір 25 жовтня.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.