Виборча кампанія до місцевих рад на Волині почалася достроково

Комітет виборців України заявляє, що виборча кампанія до місцевих рад на Волині почалася достроково.

Згідно з законом, виборчий процес починається за 50 днів до дня голосування. На Волині він стартував значно раніше, – розповів Суспільному голова правління Волинського відділення Комітету виборців України (КВУ) Юрій Кресак. Усі штаби, каже, працюють на повну у Луцьку і на Волині. Це побачили і в зовнішній рекламі, і в соціальній мережі.

Місцеві вибори 25 жовтня відбудуться за новими правилами і на новій територіальній основі, говорить голова правління Волинського відділення КВУ Юрій Кресак.

Публікація за темою: Вибори Ковельської районної ради ще не призначили

Після адмінреформи, каже Кресак, кількість депутатів скоротиться у районних радах. Вони мали б зникнути, але законотворці не внесли зміни до Конституції. ЦВК звернулася за роз’ясненнями до профільного комітету Верховної Ради. Тому адмінреформа ще не завершена. Продовжує: виборча кампанія на Волині стартувала з лютого.

Можна говорити про фальстарт. Притягувати за такі порушення потрібно буде самим виборцям, адже вони повинні розуміти, що той, хто хоче бути пропіареним і хорошим, то, можливо, і не є тим обранцем, який дбатиме про громаду

– говорить представник КВУ

Публікація за темою: За якими правилами пройдуть вибори-2020

Виборчий процес повинен розпочатися за 50 днів до місцевих виборів – із 5 вересня. Офіційного старту передвиборчої кампанії ще не оголосили, окремі політичні сили активно працюють зі своїми виборцями, – каже політолог Антон Бугайчук. З його слів, на ці вибори йдуть нові партії та кандидати.

Є кампанія за партійний бренд. Тобто, вони засвічують логотип. Частина виборців не орієнтуватиметься хто їх кандидат в депутати. Вони голосують за партію. Натомість, коли ми говоримо про міських голів чи голів громад вони рекламують свої обличчя

– каже політолог

Зі слів Бугайчука, «реклама облич» найбільш помітна в Луцьку і в містах обласного підпорядкування. Люди відверто рекламують свої обличчя, бо вони вже говорять, що балотуватимуться на посади голови громад.

Фото Суспільне.Волинь


Вам може бути цікаво

ЦВК затвердила склади Ковельських виборчих комісій

Вибори Ковельської районної ради ще не призначили

ОПОРА розповіла про порушення на Ковельщині

Які застави мають платити у Ковелі партії та кандидати

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.