Сільські бюджети: найменші доходи – на Ковельщині

09.01.2021 10:44
Василь Гром

Торік до всіх місцевих бюджетів Волині надійшло понад п’ять мільярдів 300 мільйонів гривень власних доходів, а найбільше на одного жителя припадає у Боратинській та Підгайцівській територіальних громадах.

Про це йдеться у «Рейтингу реформованих громад Волинської області за надходженнями власних доходів місцевих бюджетів у розрахунку на одного жителя громади» сформованому консультантом із бюджетних питань Асоціації міст України, Василем Громом, який працює у Волинському регіональному відділенні АМУ в межах проєкту «ПУЛЬС».

Нагадаємо, що цей проєкт Асоціація міст України втілює за підтримки USAID.

Як наголошує Василь Гром, за попередніми даними до всіх місцевих бюджетів Волинської області у 2020 році надійшло 5 млрд. 318,3 млн. гривень власних доходів, у тому числі, до місцевих бюджетів реформованих територіальних громад (ОТГ) – 2 млрд. 919,5 млн. гривень, що становить 54,9%.

В середньому в розрахунку на одного жителя області до зведеного бюджету області надійшло за рік 5 137 гривень власних доходів.

Серед місцевих бюджетів реформованих територіальних громад найвищі показники мають Боратинська (15 792,8 гривень) і Підгайцівська (12 574,7 гривень) Луцького району та Зарічненська (8 945,3 гривень) Володимир-Волинського району сільські територіальні громади.

Низький рівень власних доходів торік мали Велимченська (1 007 гривень), Забродівська (1 253 гривні) і Самарівська (1 276,6 гривень) сільські територіальні громади Ковельського району.

Офіс реформ у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.