Скільки ковельчани сплатили до місцевого бюджету податку на нерухомість

22.10.2021 09:34
Фото ілюстративне: https://realia.ua

До міського бюджету Ковеля в січні-вересні 2021 року сплачено майже 10 мільйонів гривень податку на нерухомість. Це на 30,1 відсотка більше проти минулорічних показників за аналогічний період.

Про це «Ковель media» повідомив сектор інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби у Волинській області. 

Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби сформували і надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та відображення у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

Саме зараз громадяни, які раніше отримували доходи, але не повною мірою сплачували податки, мають законні підстави легалізувати набуті активи, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.