Скоро вибори: мер Ковеля розписав іменні премії міського голови

Ковельський мер Олег Кіндер підписав розпорядження, відповідно до якого, сорок шість ковельських школярів отримають іменні премії міського голови. 

Про це сьогодні, 23 вересня, повідомив на сайті Ковельської міської ради методист міського методичного центру управління освіти виконавчого комітету Дмитро Матвіюк.

За його словами, винагород удостоєні учні 2-11 класів з 10 навчальних закладів міста за вагомі здобутки в навчанні, перемоги в обласних предметних олімпіадах, конкурсах-захистах наукових робіт, творчих змаганнях.

Серед ЗЗСО найбільше стипендіатів традиційно мають ліцей імені Олени Пчілки, ліцей № 3 імені Лесі Українки та заклад загальної середньої освіти «Ліцей №11».

Нагадаємо, тільки позавчора, 21 вересня, міський голова Олег Кіндер в присутності своїх підлеглих та представників Громадянської мережі «ОПОРА» підписав Кодекс поведінки посадових осіб та державних службовців під час виборчого процесу, тобто підписався, що не буде зловживати адмінресурсом.

Як повідомляв місцевий провладний інформаційний ресурс, конференція Волинської обласної організації ВО «Батьківщина», яка відбулася 18 вересня, висунула кандидатуру Олега Кіндера на посаду міського голови Ковеля.


Вам може бути цікаво

Начальник водоканалу знову судиться з владою за премію

Мер міста програв суд начальнику водоканалу

Районні депутати провели підсумковий «круглий стіл»

Директора центру профтехосвіти судили за премії своїй дружині

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.