Степан Івахів не голосував за постанову щодо Революції Гідності

17.02.2021 о 16:21 · 2 хв читання
Фото: https://pershyj.com

Сьогодні, 17 лютого, напередодні роковин розстрілів на Євромайдані, Верховна Рада України ухвалила постанову, що визначає Революцію Гідності одним з ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи.

Постанова за номером 2739 наголошує, зокрема, на недопустимості зволікання із розслідуванням «справ Майдану», важливості пам’яті про Героїв Небесної Сотні, неприпустимості узурпації влади, надається оцінка діям Віктора Януковича, міліцейських підрозділів «Беркут» та іншим особам і організаціям, які вчиняли протиправні дії, а саме засудження протиправних дій окремих співробітників підрозділів міліції «Беркут», окремих міліціонерів, військовослужбовців внутрішніх військ, судових виконавців, прокурорів, суддів, інших осіб під час Революції Гідності, – пише «Українська правда».

Підкреслюється також важливість мирних зібрань та неприпустимість сваволі, важливість європейських цінностей, як фундаменту Української держави.

Нагадаємо: У період з 18 лютого по 20 лютого 2014 року у центральній частині міста Києва неопізнаними силовиками було вбито сотню учасників Євромайдану. На честь їхньої самопожертви з’явився термін «Небесна сотня». Українські правоохоронці розслідують кримінальну справу щодо цих розстрілів та участі в них спецпідрозділу міліції «Беркут».

За постанову № 2739 щодо Революції Гідності проголосували 295 депутатів, 10 утрималися, 38 взагалі не голосували та виступили проти 18 політиків. Зокрема проти голосували депутати від «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук, Нестор Шуфрич, Юрій Бойко, Олег Волошин та ще 13 депутатів від цієї фракції. Нардеп від Ковельщини Степан Івахів («За майбутнє»), який був присутній, за постанову не голосував.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. і що, ми стали жити краще? Стільки людей положили за порохоботівські мільярди. І де наша незалежність, коли американський посол вказує нам який завод закривати а який продавати. Приклад – Мотор Січ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X