Суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальне провадження за фактом підробки

09.07.2022 17:27

Член Громадської ради при Ковельському міському голові, керівник її антикорупційної експертної групи Володимир Косцьов’ят звернувся до суду зі скаргою на дії районного управління поліції.

Справа в тому, що він подав правоохоронцям заяву, посилаючись на допис депутата Ковельської міської ради від ВО «Свобода» Валерія Чернякова, який оприлюднив у Фейсбуці факти про ймовірно вчинення злочинів в умовах воєнного стану.

Публікація за темою: Чиновники Ковельської міськради підробили листа військових, аби списати майно

Проте заява була залишена поліцією без належного реагування, що й спонукало заявника звернутись до суду з відповідною скаргою.

Слідчий суддя Ковельського міськрайнного суду Тетяна Денисюк своєю ухвалою від 8 липня зобов’язала уповноважених осіб районного управління поліції внести відомості за заявою Володимира Косцьов’ята до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Ковельський суд зобов’язав поліцію (по-старому – порушити кримінальну справу) внести відомості до ЄРДР про те, що посадові або службові особи вірогідно скоїли підробку документів, шахрайство або зловживання владою.

Ковельське РУП ГУНП у Волинській області має розслідувати злочин, про який повідомив Валерій Черняков.

Нагадаю, Ковельська міська рада, зі слів депутата, вносила імовірно корективи до документів про буцімто додаткову допомогу військовим, на що тратилися окремо бюджетні кошти.

Слідкуємо за розслідуванням і з нетерпінням чекаємо об’єктивних результатів перевірки оприлюднених фактів у рамках кримінальної справи!

– написав Володимир Косцьов’ят у Фейсбуці

Публікація за темою: Хто продавав військовим товар і отримав за це гроші з бюджету міста Ковеля

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.