Судимий за хабарі невропатолог з Ковеля Андрій Сиротюк працевлаштувався лікарем у Любомлі

16.11.2023 о 11:03 · 2 хв читання

У Любомльську лікарню прийняли на роботу медика з хабарним минулим. Невропатолог Андрій Сиротюк у Ковелі за хабарі вигадував ухилянтам діагнози та підробляв довідки військово-лікарської комісії, ціна таких медичних «послуг» була 10 тисяч доларів США.

Про це повідомляє в сюжеті ТРК «Аверс».

Після того, як на Андрія Сиротюка відкрили кримінальну справу, він визнав вину і підписав з прокурором угоду. Медик відбувся лише умовним покаранням – 2,5 роки іспитового строку. Він далі ходив на роботу у ковельський медзаклад, а після того, як військові попросили розголосу, звільнився.

Публікація за темою: Як судили невропатолога Андрія Сиротюка з Ковеля за встановлення вигаданих діагнозів ухилянтам

Яка вам різниця, як я його взяв?!

– сказав журналістам керівник любомльської лікарні Володимир Дибель

Як коментують у медзакладі, лікар сам приїхав працевлаштовуватись на роботу у Любомль.

Гендиректор медзакладу КНП «Любомльське ТМО», депутат Волинської обласної ради від політичної партії «Сила і Честь» Володимир Дибель відповів, що він працевлаштував Андрія Сиротюка, адже медзаклад потребував невропатолога.

Ніхто його не лишив диплома, ніхто не лишив його лікарської посади, нічого. Він прийшов, у мене була вакантна посада. Я його прийняв з випробувальним терміном 3 місяці. Дайте мені лікарів, дайте мені, щоб вони хотіли йти на периферію робити

– відповів Володимир Дибель
Володимир Дибель / Фото: Волинська обласна рада

У сюжеті йдеться, що у медзакладі планують відкрити реабілітаційний центр і відділення для хворих з інсультом, тому прийняли рішення працевлаштувати лікаря-хабарника.

Це мені рішати як керівникові. Я не можу брати кожного «стрічного-поперечного». Мені треба спеціаліста, який би володів навичками

– відповів гендиректор медзакладу на питання журналістів про інші кандидатури на посаду

Військовослужбовець з Ковеля просив розголосу щодо інциденту з лікарем-хабарником Андрієм Сиротюком. Як зазначає захисник, для військовослужбовців, які вчились з медиком в одній школі та проживали у Ковелі, це болюча тема.

Андрій Сиротюк нормально живе, заробляє на хабарях гроші. Хлопці гинуть, щоб хтось збагачувався. З моральної точки зору, така людина не має займати державну посаду, адже це провокує ризик корупції

– розповів військовий

Гендиректор медзакладу КНП «Любомльське ТМО» додав, що якщо Андрій Сиротюк надалі зароблятиме незаконним способом, то буде звільнений.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (15)
  1. Нічого в цій країні не зміниться. Рудь вже теж відновився на роботі і бере хабарі з першого ж дня! А його спільники після суду покупцями нові джипи. Хлопці вмирають, щоб отакі тварі процвітали, нажаль. В що тоді можна вірити в нашій державі?

    1. Вмирають із за ж ибільної влади, тож у нас не війна по документах в Україні то що ще говорити

  2. Чого цих лікарів не відправлять на передову? Чи там медиків вистачає?

  3. Требпа душити змію коли вона мала,бо тільки пожинають люди наслідки !! Тай взагалі всім все похер,тут тільки виписуємо,а нада відловлювати 24/7 і різати руки та язика !!!

  4. А де ж місцеві патріоти-Коцьовят,Якіменко…
    Візьміть наших військових,прищіміть яйця Сиротюку,на вході в Любомильську лікарню і він все пояснитть на камеру, скільки брав,хто при справі,скільки дали суддіям,де поділися десятки тисяч $?Без цього бажання і мотивації просто немає…Дивні ви люди,Ковельчани,вас на кожному кроці обманюють,а ви і на далі підтримуєте,закриваєте очі,мовчите,голосуєте…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X