Судитимуть ковельчанина, який ухилився від військової служби під час мобілізації

09.06.2022 о 15:06 · 1 хв читання

Прокурори Ковельської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинене 45-річним жителем Ковеля ухилення від призову на військову службу під час мобілізації.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Встановлено, що чоловік, перебуваючи на обліку як військовозобов’язаний, за результатами медичного огляду, проведеного у квітні 2022 року військово-лікарською комісією, був визнаний придатним до військової служби та отримав повістку про необхідність прибуття для відправки у військо.

У визначений день, 05 травня 2022 року, попри те, що підстав для відстрочки чи звільнення від призову ковельчанин не мав та був ознайомлений про кримінальну відповідальність за ухилення від призову, він відмовився від відправки у складі команди для проходження служби, відтак невдовзі постане перед судом.

Ім’я та прізвище обвинуваченого пресслужба обласної прокуратури не називає.

За ухилення від призову на військову службу під час мобілізації санкцією ст. 336 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (35)
 1. А за що судити? Людина значить боїться, не хоче, який з нього толк на передовій? Чи вже як і расєя посилати туди для масовки як пушечне м’ясо??? А чому ніхто не перевірить ковельських брокерів, вони за війну отримали найбільший куш! То значить їм можна заробляти, гроші гребсти, поки будуть ловити когось іншого? Старанно получається, одні вмирають а другі жирують!

  1. Ковельських хлопців щодня вивозять на передову,в селах скоро не буде мужчин,остануться одні жінки і діти ,таке відчуття,що крім волинських хлопців немає людей

  2. А ЧОМУ, З2 ДЕПУТАТИ НЕ СУДЯТЬ, ЯКІ УХИЛЯЮТЬСЯ ВІД ПРИЗОВУ НА ВІЙНУ, УКРАЇНА ПРОДАНА РАЗОМ З ЗЕМЛЯМИ ,НА ВІЙНУ НЕХАЙ ОЛІГАРХИ ІДУТЬ.

  3. Вінницька обл така ж ситуація грибуть бідних людей а бугаї ходять з барсетками ось вчора хоронили воїна ,брали на війну в нього троє дітей і в жінки онкологія,тепер сироти залишилися

 2. Так завжди було. Річ в тім що з тюрми виходять, а з могили ні. Кожен вирішує сам для себе.

  1. Підтримую!!!!!!! Чому мужики переселенці відпочивають тут в барах, а наших чоловікі заберають!!!?????? Де повістки для них!!?????

 3. Був бардак до війни і нічого не помінялось, прості люди, як завжди в дупі,нехай воєнкоматовські працівники підуть повоюють

 4. Ох що буде після війни, коли хлопаки прийдуть з передової, декому буде непереливки.

 5. Переселенців туда а то коньяки самі дорогі купляють жирують і сміяться а наші Волиняки гинуть , нема справедливості

  1. Ковельських хлопців щодня вивозять на передову,в селах скоро не буде мужчин,остануться одні жінки і діти ,таке відчуття,що крім волинських хлопців немає людей

 6. Нашу владу де 300 депутатів євреїв з поміняними прізвищами, в першу чергу на орбіту треба переселити

 7. Так це правда ми їм дали дах над головою ,люди їжу зносили,а вони собі пиво ходять п’ють з таранькою ,шашличкі.Консервацію люди поприносили,то вони викидають за двір до сусідів ,садити города не хочуть,а навіщо люди ж поприносять,ми горба гнемо ,щоб щось виросло,та закрити,а вони собі попивають,наші хлопці на передовій борються за наше життя,а їм байдуже.от вам і Донецькі

 8. Арестович каже,що люди мають бути мотивовані ,не всі вміють воювати тай вчилися на зовсім інших професіях, люди воювати мають бути навчені і мотивовані, а призовників ніхто не питає,а як скажеш ,що не можеш ,судити будуть, жаль хлопця,їм щоб кількість була ,треба цифри, ловлять в нас по дорогах, хлопці йдуть їх зупиняють і не питають чи ти служив і дають повістку, засуджують росію, а самі поступають точно так.

 9. От якби війна була на Західній Україні скільки вояків з донбасу пішли б до війська?

 10. А чому багатих, чиновників,і їхніх дітей не беруть?На мою думку,у них більше награбованого добра,яке потрибно захищати

 11. Я згііідний за що його судити? Людина нехоче воюювити боіться. Молодець що правду каже непіду,який з нього толк.? Здорових багатих олігархів потрібно чому іх непризивають?????

 12. Він військовозобовязений….а значить це не просто людина яка не вміе воювати.Ви думаете у хлопців які воюють немае страху?Помиляетеся…..е!Просто як кожен нормальний мужик розуміе що потрібно захищати свій дім вони пішли відстоювати нащу свободу.Якщо хочемо жити в нашій країні мусимо її захищати,а як ні ,то чому досі тута.Ви думаете у нашого двадцятирічного ковельчанина якого привезли в домовині страху не було?

 13. Задовбали дайте штраф і відстрочку на пів року а то зразу тюрму судять

 14. Всі бояться… Немає таких, хто не боїться… А тих, хто сидить у війскоматі пора на передову… Як можна відправляти хворих і старих? У яких по троє,четверо дітей? Чому не ловлять переселенців, які тут жирують і не стають на облік??? У війскоматі сидять хапуги!!!! Хабарники…

 15. Грабили 30років,розброювали армію .Де наша зброя ,де наші ракети .Кучму,Ющенка,Порошенка,Зеленського на передову.

 16. Завжди має бути альтернатива, яка буде адекватною службі в армії: направлення для відбудови держави, (де велися бойові дії), щомісячна грошова плата державі ухилянтом (відчутною для останнього), і т. д.
  В іншому випадку ухилянт точно працюватиме як ДРГ про України та її військових формуваннь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X