У Ковелі судили переселенця з Донеччини за відмову йти до війська

09.02.2023 12:05
Фото ілюстративне

Уродженець міста Соледар Донецької області Євген Т., який був зареєстрований у Ковелі як тимчасово переміщена особа, відмовився від проходження військової служби під час мобілізації.

Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду від 3 лютого.

Чоловік перебував на обліку як військовозобов’язаний. За результатами медичного огляду в червні 2022 року військово-лікарською комісією був визнаний придатним до військової служби.

Йому вручили повістку про необхідність прибуття до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для подальшого проходження військової служби під час мобілізації. При цьому попередили про кримінальну відповідальність за ухилення від призову. Однак він відмовився від відправки у військову частину.

Відносно ухилянта правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 336 КК України, що карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю. За його словами, він раніше був поранений у Соледарі і втратив все нажите майно. Як тимчасово переміщена особа, має постійне місце проживання, не одружений, не працює, на обліку в центрі зайнятості не перебуває, проживає разом із батьком, має малолітню дитину, але, з його слів, зв’язок з нею втратив з середини березня 2022 року, оскільки матір дитини виїхала в невідомому напрямку. Судимий не був.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Олексій Шишилін ухвалив призначити обвинуваченому покарання у виді трьох років позбавлення волі.

Втім, на вирок може бути подана апеляційна скарга до Волинського апеляційного суду.

Поділитися:

Коментарі

  1. Якщо мова про віруючих, то це мирні люди.
   Ні з одного, ні з іншого боку, справжні віруючі люди, не воюють, виконуючи 6-ту Божу заповідь.

   1. Не захищати себе це дозвалити себе вбити. Це самогубство – найбілший гріх.

  2. До вашого відома- дуже багатозахищають рідну землю. Якщо не знаєте то поцікавтеся, то будете знать.

  3. Маю дуже багато знайомих віруючих. Вони не штунди, просто вірять по-своєму. А хто з вас писак відправив на фронт (куплені за свої гроші) по декілька позашляховиків, мікроавтобусів, вантажних до5 тон?

 1. А скільки бариг ковельських пішло воювати? Базарників? Валютчиків? Мажорчиків?Депутатів?

 2. Заїдьте на UPG чи ОККО. Там кожен день збираються бариги. Чекають повісток, певно.

  1. За рідних, за свою волю, за своє життя, коли б ніхто не захищав, перебили б уже половину. Ти ж розумієш, що ти зараз виправдовуєшся сам перед собою, що ти тряпка і боягуз. Ніхто за верховну раду не воює, воюють усі за батьківщину і волю.

 3. от я, наприклад, не штунда. Але я пацифіст. То чому мене садять в тюрму, а штунду ні?

 4. Як УБД то пів Ковеля людей які ближче до влади поробили, а як війна то всі на мароз впали…
  Один з них директор Сяйва.. людино звідки в тебе УБД? Ти де воював?

 5. Про повістки та мажорчиків треба питати у військовій адміністрації, базарників дуже багато воюють є поранені, є ті що все продали і пішли воювати, а з УБД вдома ті хто дійсно воював майже нікого не лишилося а що до директора сяйва то якщо вам щось відомо то спитайте в нього де він був, і в нас є депутати які з першого дня на передовій і їх діти теж там

  1. А штунди тільки цигарки совали через кордон та заповіді забували та від декретних грошей не відмовлялися а податок із їх 0 так люблять Україну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *