Свято Першого дзвоника в Ковелі пройде у новому форматі

25.08.2020 о 15:20 · 3 хв читання

Кожного року 1-го вересня ковельська громадськість відзначає День знань. Перше вересня – це не просто дата нового навчального року у всій країні, це початок нових кроків до успіхів і перемог, це – шлях до формування життєвого досвіду. Державним святом його проголошено у 1984 році.

Про це повідомляє управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Традиційно День знань супроводжувався урочистими заходами – шкільними лінійками, на яких були присутні всі учні, вчителі, запрошені гості.

Цьогоріч епідемія COVID-19 внесла свої корективи у відзначення свята Першого дзвоника. Святковий захід у школі має відбуватися в окремих кабінетах, або на свіжому повітрі (1-ші та 11-ті класи), щоб мінімізувати контакт з іншими дітками.

Впевнені, що всі педагоги та директори закладів освіти – творчі, винахідливі, оригінальні, талановиті, креативні, і вони мають своє нестандартне бачення проведення цього свята

– йдеться у дописі

Управління освіти пропонує такі ідеї:

1. Цікаві квести. Квести допоможуть яскраво та ефектно відсвяткувати День знань. Завдяки їх динамічності та ігровій формі початок навчального року можна перетворити на цікаве та захопливе змагання. Готуючи такі завдання, можна втілювати власні ідеї (наприклад, пов’язати завдання та різні навчальні предмети) або використати готові сценарії. Взявши участь у яскравих квестах, діти та їхні батьки зможуть виявити максимум знань та винахідливості. А ще всі присутні краще познайомляться одне з одним та знайдуть нових друзів.

2. Майстер-класи та воркшопи. День знань має бути не лише цікавим, а й корисним. І щоб довести це, можна логанізувати серію майстер-класів та воркшопів для дітей і дорослих. Можна залучити батьків, які поділяться професійними знаннями чи розкажуть про свої хобі.

3. Альбом шкільних вражень. 1 вересня – дуже емоційне свято! Цього дня хтось лише починає навчання в школі, а хтось вже готується до закінчення школи і дорослого життя. Тож запропонуйте присутнім зберегти святкові враження та емоції. Зробити це дуже легко, адже гаджети з камерою є ледь не в кожного. Можна записувати на відео святкові побажання та поради від батьків, дітей та вчителів. Крім того, влаштуйте фотозону та попросіть охочих зробити святкові фото. Це може стати гарною традицією школи.

4. Благодійний ярмарок. Організуйте в школі благодійний ярмарок та продайте вироби, створені власноруч дітьми з батьками. Зібрані кошти можна перерахувати у дитячі лікарні, для воїнів АТО чи на інші соціально значущі справи.

Хоча епідеміологічна ситуація в Україні змінюється щодень, сподіваємось, що навчальний рік у Ковелі розпочнеться 1 вересня. Звичайно, свято Першого дзвоника цьогоріч не буде таким безтурботним, як до пандемії COVID-19. Не буде традиційних лінійок, але святкування можна проводити в межах кожного класу та впровадити власний креативний формат

– зазначає управління освіти
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X