Тиждень на гауптвахті: за відеозапис судили прикордонника

12.05.2021 11:35
Фото: медіацентр Міноборони

Любомльський суд розглянув направлений ВПС «Рівне» Луцького прикордонного загону протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 172-18 КУпАП молодшого інспектора прикордонного контролю.

Про це пише «Район.Любомль» з посиланням на постанову суду.

Прикордонник, виконуючи обов’язки з охорони державного кордону в прикордонному наряді «Прикордонний патруль» на місці несення служби мав при собі особистий мобільний телефон, що було виявлено 18 квітня під час виконання завдань щодо попередження витоку службової інформації і виявлення відео для загального доступу за результатами моніторингу соцмереж, чим вчинив правопорушення, передбачене частиною 2 статті 172-18 КУпАП.

Під час розгляду протоколу прикордонник вину у вчиненому визнав. Зазначив, що виконував обов’язки з охорони державного кордону і мав при собі мобільний телефон. Спільно з іншим військовослужбовцем помітили дику козу, яку шматував собака. Цю подію розпочали знімати на телефон, коментуючи обставини непристойними висловами. Надалі зазначений відеозапис поширили у всесвітній мережі інтернет.

Винність прикордонника у вчиненні правопорушення повністю стверджена його поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, витягом з книги прикордонної служби ВПС «Рівне», письмовими поясненнями порушника, рапортом першого заступника начальника ВПС «Рівне», відеозаписом.

Суд визнав прикордонника визнати винним у вчиненні правопорушення і наклав на нього стягнення у вигляді семи діб арешту з утриманням на гауптвахті.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.