Заступник голови Ковельської райради спитався про паї на кордоні

12.03.2021 о 12:34 · 2 хв читання

Вчора, 11 березня, заступник голови Ковельської районної ради Андрій Броїло та депутат райради Віталій Власов (обидва – члени «Європейської Солідарності») взяли участь в робочій зустрічі з керівництвом Волинської митниці.

Як повідомляє районна рада, учасниками цього заходу також були окремі депутати Волинської обласної ради, помічники народного депутата, Вишнівський та Рівненський сільські голови та голова Володимир-Волинської районної ради. Ініціатором та, власне кажучи, модератором цієї зустрічі був народний депутат України Ігор Гузь.

За словами Ігоря Гузя, у теперішній час у всіх народних обранців від Волині у Верховній Раді, а саме В’ячеслава Рубльова, Степана Івахіва, Ігоря Палиці та Ірини Констанкевич є консолідована позиція, яка полягає в тому, аби митні пости «Устилуг» та «Ягодин» отримали належні державні кошти для забезпечення європейського вигляду цих сервісних зон. Адже, теперішні умови перебування громадян на територіях згаданих митних постів не витримують жодної критики.

В ході зустрічі заступник голови районної ради Андрій Броїло мав можливість поспілкуватися та задати запитання присутньому на цьому заході начальнику Луцького прикордонного загону Олегу Омеляновичу Вовку, які стосувалися безперешкодного доступу громадян на свої земельні наділи (паї), які знаходяться в зоні прикордонної смуги

– йдеться у дописі райради

Проте, що відповів начальник прикордонного загону – не повідомляється.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X