Для чого приїздили у Ковельський район два радники Прем’єр-міністра України

22.01.2022 15:31

На території Рівненської громади Ковельського району в МПП «Ягодин» учора, 21 січня, перебували з робочим візитом радники Прем’єр-міністра України Тарас Сиротинський та Андрій Щеп’як, які презентували проєкт запровадження електронної черги для вантажного транспорту та сервісних зон на кордоні.

Про це повідомляє Ковельська районна державна адміністрація.

Тарас Сиротинський зауважив, що унікальний багаторічний досвід функціонування електронних черг перетину кордону мають уже європейські країни і даний проєкт впроваджується у Закарпатській області на двох пунктах пропуску – «Тиса» та «Ужгород».

В обговоренні даного питання взяли участь голова Ковельської райдержадміністрації Ольга Черен, начальник управління економічного розвитку та торгівлі Волинської ОДА Анатолій Банера, перший заступник начальника 6-го прикордонного Волинського загону – начальник штабу, полковник Руслан Явтушинський, голова Рівненської територіальної громади Юрій Фініковський, голова Вишнівської територіальної громади Віктор Сущик, директор УДП «Укрінтеравтосервіс» Роман Копач, представники МПП «Ягодин».

Учасники зустрічі розглянули основні етапи та можливості запровадження електронної черги для вантажного транспорту та функціонування сервісної зони на кордоні при розширенні території МПП «Ягодин». Так, як ефективна система управління чергами автотранспорту перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску дасть змогу вирішити проблему появи кілометрових черг на кордоні, простою транспорту та низку інших соціально-економічних питань.

Як зазначається, електронна черга перетину кордону дозволить користувачам за менш, ніж годину пройти оформлення і виїхати на суміжну сторону.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *