У центральному парку Ковеля пройшов фізкультурно-оздоровчий забіг для всіх охочих

22.07.2024 о 15:49 · 2 хв читання

20 липня у Ковелі в парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Активні парки – Ковельський забіг».

Такі спортивні заходи пройшли у багатьох містах України під патронатом Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту.

Зокрема, на дистанції 5 кілометрів серед чоловіків та жінок перемогу здобув Станіслав Харченко (м. Вараш, його результат – 00:19:34), на другому місці – ковельчанин Михайло Литвинчук (00:21:18). Серед жінок перше місце здобула ковельчанка Тетяна Коб, багаторазова чемпіонка України з боксу, дворазова чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату Європи та бронзова призерка чемпіонату світу (00:21:35). Друге місце має Ірина Мариніна (м. Вараш) – 00:21:45, третє – Оксана Мостова (м. Чернівці) – 00:22:29.

На дистанції 10 кілометрів першою була ковельчанка Олена Троць (00:46:00), на другому – Сергій Панасюк з Ковеля (00:46:02), на третьому – Андрій Мазурик з Луцька (00:46:41).

У скандинавській ходьбі на 5 км перемогла Оксана Ковальчук з Луцька (00:36:14). На другому місці – ковельчанка Алла Мазур (00:42:29), на третьому – Ольга Зоріна, також з Ковеля (00:42:36).