У Ковельському районі пройшли Всеукраїнські змагання з триатлону «Svitiaz Olimpic Triathlon 2024»

21.06.2024 о 11:37 · 3 хв читання
Фото: Федерація триатлону м. Ковеля

На березі центрального пляжу села Світязь Шацької громади відбулись Всеукраїнські змагання з триатлону на олімпійській дистанції «Svitiaz Olimpic Triathlon 2024».

Про це повідомила Федерація триатлону міста Ковеля.

Формат дистанції включав: плавання – 1,5 км, велоперегони – 40 км, біг – 10 км.

У змаганнях взяли участь 78 спортсменів з різних куточків України. Серед переможців – триатлоністи з Києва, Тернополя, Харкова, Львова, Білої Церкви, Вараша, а також Луцька і Ковеля.

В абсолютному заліку подіум виглядав так:

1 місце – Олександр Хадико (м. Київ, клуб «CapitalTri»)

2 місце – Віталій Волинець (м. Тернопіль)

3 місце – Олександр Осипчук (м. Київ, клуб «AeroStar TeamOne»)

Серед жінок:

1 місце – Анна Ботюх (м. Київ, клуб «AeroStar TeamOne»)

2 місце – Лілія Кметь (м. Луцьк)

3 місце – Тетяна Король (м. Київ, клуб «CapitalTri»)

У віковій категорії 18-29 років серед чоловіків:

1 місце – Богдан Половинко (м. Харків, клуб «KIT Team»)

2 місце – Євгеній Больбан (м. Київ, клуб «AeroStar TeamOne»)

3 місце – Антон Гуцало (м. Вараш, клуб «РАЕС Team»)

Серед жінок, категорія 18-29 років :

1 місце – Анна Щавінська (м. Вараш)

В категорії 30-39 серед чоловіків:

1 місце – Антон Литвиненко (м. Київ, клуб «CapitalTri»)

2 місце – Юрій Клим (м. Київ, клуб «CapitalTri»)

3 місце – Олександр Ляцевич (м. Луцьк, «Lutsk Triathlon Federation»)

Серед жінок в категорії 30-39:

1 місце – Ольга Сидорчук (м. Ковель, Федерація триатлону м. Ковеля)

2 місце – Марта Присяжнюк (м. Львів)

В категорії 40-49 років серед чоловіків:

1 місце – Володимир Крепосняк (м. Київ, клуб «AeroStar TeamOne»)

2 місце – Сергій Миселюк (м. Київ, клуб «TriLab»)

3 місце – Сергій Чернишов (м. Київ)

В категорії 40-49 серед жінок:

1 місце – Олена Гуцало (м. Вараш, РАЕС Team)

2 місце – Євгенія Ідоятова (м. Київ, клуб «Happy Tri Friends»)

В категорії 50+ серед чоловіків:

1 місце – Юрій Гусак (м. Львів)

2 місце – Микола Бочаров (м. Біла Церква, «Bila Tserkva marathon»)

3 місце – Валерій Макайкін (м. Львів, «Shypshyna Tri Team»)

Фото Федерації триатлону м. Ковеля

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X