У Ковелі відбулись всеукраїнські змагання із зимового триатлону «Kovel Indoor Triathlon 2024»

20.02.2024 о 10:00 · 2 хв читання

18 лютого в Ковелі відбулись всеукраїнські змагання із зимового триатлону в приміщенні «Kovel Indoor Triathlon 2024».

Про це повідомив голова Федерації триатлону міста Денис Дубінко.

За його словами, організаторами змагань виступили: Федерація триатлону міста Ковеля та управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Участь взяли команди з Рівного, Вараша, Луцька, Києва та Львова. Загалом виступили понад 60 спортсменів, серед яких – діти від 8 до 16 років та дорослі.

Змагання відбувались в три етапи: плавання, велосипедний етап та біг. Плавальний етап проходив у басейні КДЮСШ імені Євгена Кондратовича. Другий етап спортсмени долали у Центрі діалогу культур імені Ружинських на професійних інтерактивних велосипедних станках. І останній біговий етап проходив на доріжках стадіону «Локомотив».

Переможцями серед дорослих стали:

1 місце – Дмитро Стецюк (Рівне);

2 місце – Богдан Клімович (Луцьк);

3 місце – Тарас Третяк (Луцьк).

У дітей серед переможців є ковельчани. У категорії 8-9 років «срібло» виборола Олена Новосад (секція плавання КДЮСШ імені Євгена Кондратовича). Серед дівчат 13-16 років перемогла ковельчанка Євгенія Сарапіна.

Переможці та призери змагань у вікових категоріях отримали нагороди, дипломи, призи від спонсорів змагань. Усі учасники змагань отримали памʼятні медалі фінішера.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X