У громаді на Ковельщині хочуть ліквідувати відразу три початкові школи

17.05.2023 о 14:55 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Гуманітарний відділ Поворської сільської ради проводить громадські слухання щодо ліквідації на території громади початкових шкіл у селах Гулівка, Ситовичі та Озерне.

Про це повідомляє сільська рада.

Всі три школи є філіями опорного закладу загальної середньої освіти – Поворського ліцею.

У 2022-2023 навчальному році в Гулівській школі навчалося 13 учнів (повноцінних класів – 1), у Ситовичівській – 13 учнів (повноцінних класів нема), в Озерненській – 10 учнів (повноцінних класів нема). У Гулівці та Ситовичах працюють по 2 педагоги та по одному прибиральнику, а в Озерному – 2 педагоги, 2 прибиральники та кухар.

У 2023-2024 навчальному році у Гулівській школі наповнюваність становитиме 6 учнів, у Ситовичівській – 9, в Озерненській – 7. Відповідно, у 2023 році видатки будуть такими:

 • Гулівка – 598,2 тис. грн, з них: 514,9 тис. грн – державний бюджет (оплата праці педагогів), 83,3 тис. грн – місцевий бюджет (заробітна плата обслуговуючого персоналу);
 • Ситовичі – 595,8 тис. грн, з них: 512,4 тис. грн – державний бюджет, 83,4 тис. грн – місцевий бюджет;
 • Озерне – 898,2 тис. грн, з них: 479,9 тис. грн – державний бюджет, 418,3 тис. грн – місцевий бюджет.

Як зазначає сільська рада, аналіз контингенту по цих селах на період 2023-2028 років вказує на те, що перспективи збільшення мережі не передбачається.

У разі закриття вищезгаданих шкіл учні підвозитимуться до Поворського ліцею шкільним автобусом.

Громадські обговорення щодо ліквідації навчальних закладів відбудуться завтра, 18 травня: в школі села Гулівка о 10:00, в школі с. Ситовичі – об 11:30, в школі с. Озерне – о 13:00.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
 1. Правильно нашо дітям освіта, замість шкіл відкриють бар нехай діти вчаться не “світлому й розумному” а як горілку хлептати. Слава владі

  1. Чому відразу бар, для завжди плаксивих коментаторів відкриють будки, можливо.
   Тільки представте: заходиш, а там в середині багато будок, в кожній будці мішок та звукоізоляція, куди можна зайти, побити мішок та покричати, поплакати. Чудова ідея, але скоріше за все вона не буде реалізована.

   1. Ну видно що ти вбарах освіту здобував навіть рідної мови не вивчив. Представте то москальске слово Рідною буде уявіть

     1. Ой не прости а пробач. Я не бог прост пробачення в нього

 2. Еріх Кох
  Необходимо поддерживать низкий образовательный уровень украинцев. Следовательно, надо применять соответствующую школьную политику. Трехклассные школы уже дают слишком высокое образование.

 3. В. Даль ” крестьяне не должены быть грамотными, ибо грамотность это путь к знаниям. А это не приемлемо”

 4. Спочатку освіту вбивали коронавірусною фейкодемією. Запровадили онлайн-навчання, яке знизило якість усвоєння матеріалу учнями відсотків десь так на 90. А коли в перший день війни віртуальний фейковірус вбила антивірусна програма, задумались наші зрадники і зрадниці, а як далі розвалювати освіту? Думали-думали і придумали – а давай ліквідуємо школи, спочатку в селах, потім і до міст доберемось…

 5. ” коестьяне не должны быть грамотными, ибо грамота путь к познанию. А это не приемлемо” В. Даль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X