У ковельчанина на митниці вилучили товару, який він ввозив з Польщі, на 300 тисяч гривень

01.06.2024 о 13:32 · 2 хв читання

Волинські митники на посту «Устилуг» завадили безробітному, за його словами, ковельчанину ввезти товар без належної сплати податків. Орієнтовна вартість тимчасово вилучених на склад митниці предметів порушення – 300 тисяч гривень.

Про це повідомила пресслужба Волинської митниці.

Під час повернення додому з Польщі чоловік обрав смугу руху «зелений коридор», що має юридичне значення. Початок проїзду транспортним засобом каналом, позначеним символами зеленого кольору, є заявою про те, що переміщувані у ньому товари не підлягають заборонам чи обмеженням, письмовому декларуванню та оподаткуванню. У супроводжуваному водієм багажі без сплати митних платежів можна ввозити для особистого користування на особу не більше 50 кг товару вартістю не більше еквіваленту 500 євро (крім підакцизних). А з багажного відсіку «Рено» цього громадянина тимчасово вилучили 230 кг електрокабелю, автозапчастини, майже 2 сотні нових модемів/роутерів.

Відповідно до ч. 2 ст. 471 Митного кодексу, недекларування товарів громадянами тягне за собою накладення штрафу в розмірі 30 відсотків їх вартості. Митники склали протокол та розпочали провадження в адміністративній справі. Надалі у цього громадянина, за умови сплати штрафу до державного бюджету у повному обсязі, буде можливість поміщення свого краму в режим імпорту з обов’язковим дотриманням заходів тарифного та нетарифного регулювання, в тому числі сплатою належних митних платежів.

Знайте і дотримуйтесь митних правил!

Фото пресслужби Волинської митниці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Жадність фраєра згубила, що тут скажеш. Розумні перевізники, які везуть багато товару в митному оформленні такс фрі і людей з собою беруть. Платять їм по 600-800 грн за поїздку. Цей бовдур вирішив що митники дурні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X