У Ковелі біля центральної районної лікарні зведуть дев’ятиповерхівку

23.11.2021 о 10:44 · 2 хв читання

У Ковелі розробили містобудівну документацію, якою внесені зміни до детального плану території на вулиці Івасюка.

Розробником її є приватне підприємство «Ковелькомунпроєкт» на замовлення відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету.

Дозвіл було надано рішенням Ковельської міської ради від 27 лютого  2020 року за №63/49.

Містобудівною документацією на вулиці Івасюка передбачається розміщення восьмиповерхового житлового будинку з поліклінікою та торгово-офісними приміщеннями на першому та цокольному поверхах. Територія має площу 0,4455 га. Зміни вносяться з метою врахування вимог будівельних норм «Планування і забудова територій» та «Житлові будинки. Основні положення», які набули чинності у 2019 році. Приведено площу забудови земельної ділянки у відповідність до норм – 25,5% від площі ділянки. 

Проєктний житловий будинок буде забезпечений дитячими, спортивними, відпочинковими та господарськими майданчиками згідно норм. Майданчиками для постійного зберігання автомобілів для обслуговування об’єктів громадського призначення та мешканців будинку кількістю 48 машино-місць в межах проєктної території. Решта – 25 машино-місць передбачені на автомобільній стоянці на вулиці Сагайдачного.

Площа забудови складатиме 1279,0,0 кв. м, площа мощення – 2487,0 кв. м, площа озеленення – 1260,0 кв. м.

Пропозиції надаються до 22 грудня 2021 року.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації відбудуться 14 грудня 2021 року о 15:00 в сесійній залі Ковельської міської ради.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Не живіть одним днем. Подумайте про майбутні покоління, що будуть жити в Ковельській об’єднаній територіальній громаді. Проаналізуйте стан будівель поліклініки, та в яких умовах приймають хворих ковельські лікарі. Будете будувати нову поліклініку в с. Тойкут, тому що в м. Ковелі земельної ділянки для будівництва поліклініки не знайдете.

  2. Не живіть одним днем. Подумайте про майбутні покоління, що будуть жити в Ковельській об’єднаній територіальній громаді. Проаналізуйте стан будівель поліклініки, та в яких умовах приймають хворих ковельські лікарі. Будете будувати нову поліклініку в с. Тойкут, тому що в м. Ковелі земельної ділянки для будівництва поліклініки не знайдете.

  3. Чинна міська влада при бажанні має можливість завершити розпочате будівництво поліклініки.

  4. По вулиці Сагайдачного знаходяться зруйновані закинуті розвалини банно-прального комбінату і хімчистки.Територія промзони майже в центрі міста.Зараз там ночують безхатьки,збираються наркомани,пиячать та курять компанії малолітніх.Відкриті каналізаційні люки понад дорогою до оптового продовольчого ринку є загрозою пішоходам та велосипедистам.За “Екомаркетом” взагалі сміттєзвалище.Можливо міські відповідні служби звернуть увагу на цей закинутий квартал міста.Поряд школа N8, стадіон оновлений,автостоянка.Перспективне місце для інвесторів в розвиток і розбудову інфраструктури міста.

  5. Ось таких депутатів і мера навибирали, які дозволяють з місця під поліклініку зробити ще один багатоквартирний будинок.
    Оь такі слуги ковельчан!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X