У Ковелі хотіли оштрафувати гендиректора автопарку

15.04.2021 11:40
Василь Васковець

Ковельська поліція намагалася притягнути до адміністративної відповідальності генерального директора ТОВ «АТП 10706» Василя Васковця.

Згідно протоколу, він 20 січня 2021 року приблизно о 16 годині, будучи керівником, зберігав на території підприємства в спеціальному резервуарі паливо, об’ємом 5665 літрів, «не зареєстрованому у системі електронного адміністрування, без відповідної ліцензії та дозвільних документів».

Керівництво Ковельського районного управління поліції направило справу до суду, дії генерального директора були кваліфіковані за ч. 5 ст. 164 КУпАП (Зберігання та/або реалізація на митній території України пального або спирту етилового на акцизному складі, не зареєстрованому у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового).

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк постановила, що у даній справі виклад змісту правопорушення не відповідає диспозиції ч. 5 ст. 164 КУпАП, а тому провадження закрила у зв’язку з відсутністю в діях Василя Васковця складу адміністративного правопорушення.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.