У Ковелі кардіохірурги провели складні операції на відкритому серці

10.07.2020 15:38

Центр кардіохірургії Ковельського МТМО запрацював на повну потужність.

У Ковелі протягом останнього тижня вже проведено кілька складних операцій на відкритому серці та заплановані ще більше двадцяти до кінця місяця, – повідомляє медичне об’єднання у Фейсбуці.

Ковельське МТМО проводить висококваліфіковані операції на відкритому серці рівня спеціалізованих кардіохірургічних клінік та обласних закладів.

«Постійно важко дихати – задихаюся», «не можу вільно пересуватись навіть по власній квартирі»…

Це скарги 45-річного пацієнта, якому хірурги Ковельського МТМО нещодавно протезували аортальний клапан. Він народився з вадою серця – двостулковий аортальний клапан, до речі для повноцінного функціонування потрібно три стулки, та після перенесеного інфекційного ендокардиту у нього виникла поєднана аортальна вада з переважанням стенозу. Єдиним шансом на повноцінне життя була операція.

Команда наших ковельських лікарів на чолі з завідувачем Центру кардіохірургії Танським Володимиром Георгійовичем успішно провели протезування аортального клапану – замінили пошкоджений аортальний клапан на механічний протез Planix 25. Операція тривала близько 8 год.

Пацієнт наразі почуває себе задовільно та проходить реабілітацію. Вже будує активні плани на майбутнє та дуже вдячний лікарям за врятоване здоров’я та можливість жити повноцінним життям.

Дякуємо нашим хірургам за ще одне врятоване життя та радіємо їх професійному успіху! Бережіть себе та будьте здорові!

– йдеться у дописі

Фото Ковельського МТМО

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *