У Ковелі масово продають незаконно зрізану хвою

31.12.2020 13:39

Проведений напередодні у Ковелі традиційний «ялинковий» рейд за участю працівників поліції та лісового господарства дав свій результат лише «на папері».

Нагадаємо, рейдова бригада обійшла з перевіркою місця продажу хвої, перевіряючи документи, які засвідчують її законну вирубку та придбання. Як відрапортували у ЗМІ рейдовики, ними було складено аж три протоколи за порушення правил торгівлі (торгівля з рук у невстановлених місцях).

Мабуть, незаконно зрізаної деревини правоохоронці та лісівники не виявили. Ковельчани після цієї публікації почали нарікати нам, журналістам, що торгівля «процвітає», а той рейд проводився «для галочки». І критика наших читачів є справедливою.

Сьогодні, 31 грудня, рейдовиків на вулицях Ковеля чогось ніде не видно. Очевидно, виконали план і готуються до святкування Нового року. А от стихійна торгівля в багатьох місцях міста незаконно зрізаною хвоєю «йде» повним ходом. Принаймні, на деревцях немає обов’язкових штрихкодів та спеціальних номерів. Деякі продавці торгують ялинками навіть на проїжджій частині дороги.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.