У Ковелі хочуть розробити програму підтримки ОСББ

24.12.2020 10:01

У культурно-просвітницькому центрі відбулася зустріч з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів. На сьогодні таких у Ковелі – 58 та 16 відповідно.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев вкотре наголосив, що місцева влада зацікавлена у створенні ОСББ, їх успішній діяльності, аби мешканці багатоповерхівок відчули себе власниками житла. І на базі діючих об’єднань необхідно продемонструвати іншим, що така форма управління є вигідною.

Ми хочемо, щоб у найближчій перспективі ви розпочали реалізовувати вагомі проєкти, що стосуються термомодернізації будинків, заміни внутрішніх мереж, благоустрою територій. Для цього у бюджеті наступного року передбачено 2 мільйони гривень. Для їх використання буде розроблено програму підтримки ОСББ, в якій і мають бути прописані механізми використання цих грошей. Вони будуть надаватись на умовах співфінансування, левову частку їх буде скеровано на Револьверний фонд та погашення відсотків по кредитах ОСББ. Будуть визначені чіткі правила для РЖКП та ОСББ

– зауважив Тарас Яковлев

Посадовець запропонував створити Раду або ж Асоціацію голів ОСББ. Для її потреб буде виділено кабінет в приміщенні будинку рад.

Керівники ОСББ теж озвучили чимало напрямків, на яких варто акцентувати увагу, говорили про проблеми. Зокрема, йшлося про необхідність диспетчерської служби у місті.

З цього приводу Тарас Яковлев зауважив, що у своїй передвиборчій програмі нинішній міський голова Ігор Чайка декларував, що забезпечить джерела комунікації людей і влади.

У новій структурі міської ради передбачено диспетчерську службу. На короткий номер мешканці громади цілодобово зможуть звертатись з тих чи інших питань. Працівники моніторитимуть ситуацію і координувати роботу служб для усунення проблеми.

Депутат обласної ради, представник Асоціації «Енергоефективні міста України» Сергій Кошарук презентував присутнім інструмент поворотної фінансової допомоги – Револьверний фонд міст Асоціації «Енергоефективні міста України».

Сторони домовились для продовження ефективного діалогу такі зустрічі проводити кожен останній понеділок місяця. Наступна відбудеться 25 січня. Тоді і буде представлено проєкт програми підтримки ОСББ.

Керівники об’єднань подякували міському голові, першому заступникові за такий майданчик, де можна обмінятись думками та озвучити свої проблеми і спільно шукати шляхи їх вирішення.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.