Ковель перерахує Асоціації членські внески – 1,5 млн грн

18.02.2021 о 16:15 · 2 хв читання
Тарас Яковлев

Постійна комісія Ковельської міської ради з питань житлово-комунального господарства на своєму засіданні підтримала проєкт рішення про надання згоди на участь Ковеля в програмі Револьверного Фонду Міст Асоціації «Енергоефективні міста України».

До Асоціації, як членські внески, буде перераховано також 1,5 мільйона гривень, – повідомляє міська рада.

Депутатська комісія також підтримала дві нові місцеві житлові програми.

Надання довгострокових пільгових кредитів мешканцям територіальної громади на індивідуальне житлове будівництво на селі, його реконструкцію та придбання передбачено програмою «Власний дім на 2021 рік». Про це поінформувала депутатів начальниця відділу обліку, розподілу та приватизації житла виконкому Ніна Іваненко. На названі цілі планується залучити по 200 тисяч гривень з обласного та бюджету громади, 100 тисяч – з державної казни.

Проєкт програми фінансової підтримки житлового фонду Ковельської територіальної громади на 2021-2024 роки представив перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Він зауважив, що вона покликана знизити фінансове навантаження на ОСББ і ЖБК. Сьогодні для них надзвичайно актуальним є впровадження енергозберігаючих заходів.

Передбачається наступні три механізми їх підтримки:

  • відшкодування частини суми кредитів; 
  • отримання безвідсоткової позики (поворотної фінансової допомоги) у Револьверному Фонді Міст Асоціації «Енергоефективні міста України»;
  • відшкодування частини відсотків по кредитах.

Міська влада, таким чином, хоче заохотити людей до участі в проєктах, що стосуються термомодернізації, підвищення комфорту, естетичного вигляду житлових будинків, заміни внутрішніх мереж.

У місцевому бюджеті на впровадження програми цьогоріч уже передбачено 1,5 мільйона гривень.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X