Що вирішували у Ковелі на зустрічі влади з головами ОСББ та ЖБК

06.12.2021 14:51

Перший заступник Ковельського міського голови, лучанин Тарас Яковлев зустрівся з головами ОСББ та ЖБК.

Спершу заслухали представника Ковельської філії АТ «Волиньгаз» Олександра Шостацького, – повідомляє Ковельська міська рада.

Він розповів, що відбулися певні зміни у законодавстві. Іде мова про необхідність підписання акту розмежування експлуатаційної відповідальності сторін. Це дасть змогу фахівцям вчасно та безперебійно проводити профілактичні і ремонтні роботи.

Олександр Шостацький акцентував на тому, що тепер за внутрішньобудинкові мережі відповідальність несуть власники будівель. У багатоквартирних будинках – ОСББ або управитель. За безпечну експлуатацію мереж у квартирі відповідатиме споживач. Розподілення зон відповідальності визначатиметься в спеціальному акті.

Після підписання документа управителі можуть самостійно вибрати собі ліцензовану компанію, яка обслуговуватиме мережі будинку. Це може бути як газорозподільна компанія, так і спеціалізовані організації, які мають дозвіл на проведення таких робіт. Після обговорення вирішили ще провести зустрічі з цього приводу з мешканцями будинків. Аби люди краще зрозуміли ситуацію.

Тарас Яковлев повідомив, що на грудневій сесії Ковельської міської ради планують внести зміни та доповнення до Програми фінансової підтримки житлового фонду на 2021-2024 роки. Це дасть змогу виділяти певні кошти на умовах співфінансування для проведення заходів з енергоефективності та модернізації багатоквартирних будинків.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.