У Ковелі на Брестській планують звести торгово-офісну будівлю

03.04.2021 16:02

Проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення торгово-офісної будівлі по вулиці Брестській, 111-Д в місті Ковелі Волинської області».

Про це інформує Ковельська міська рада.

Замовником цієї документації є відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міськради. Розробник – приватне підприємство «Ковелькомунпроєкт».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Людмила Мурай.

Територія, на яку розроблено детальний план, розташовується у північній частині міста Ковеля. Генеральним планом ці території передбачені для розміщення адміністративних та громадських установ.

Проект передбачає розміщення торгово-офісної будівлі та майданчиків для складання і зберігання великогабаритної продукції на земельній ділянці площею 0.3762 га (кадастровий номер 0710400000:40:001:0008) на вулиці Брестській, 111-Д, яка перебуває у приватній власності для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови, для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, для розміщення АЗС.

Площа забудови складатиме 260 кв. м, площа мощення – 1381 кв. м, площа озеленення – 321 кв. м.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 7 травня 2021 року.

Детальну інформацію можна знайти за посиланням.

Зображення Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.