У Ковелі в районі вулиці Брестської планують збудувати великий логістичний центр

17.02.2023 11:44
Проєктний план логістичнго центру в Ковелі

Логістичний центр мають збудувати в районі вулиці Брестської на земельній ділянці, орієнтовною площею понад 34 гектари, яка перебуває у власності Ковельської територіальної громади.

Влада вже розпочала процедуру громадського обговорення детального плану території розміщення цього центру та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Замовником містобудівної документації (завантажити) є відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету, а розробником – приватне підприємство «Ковелькомунпроєкт». Дозвіл на розроблення плану було надано рішенням Ковельської міської ради від 28 червня 2022 року № 23/29.

Згідно генерального плану, земля належить до функціональної зони – резервні території промислових та комунально-складських підприємств. Передбачається формування земельної ділянки для будівництва логістичного центру орієнтовною площею 34,5183 га, яка включатиме дві ділянки площами 32,3724 та 2,1459 га. Територія з усіх сторін обмежена землями залізничного транспорту. Поруч проходить автомобільна дорога М-19.

Логістичний центр включатиме:

 • критий складський комплекс – 3,83 га,
 • елеваторний комплекс – 8,24 га,
 • контейнерний термінал – 7,02 га,
 • склади силосного типу – 2,99 га,
 • майданчики для перевантаження товарів, що надійшли залізничним транспортом – 1,2 га,
 • майданчики завантаження та розвантаження вантажних автомобілів зі стоянкою – 2,19 га,
 • територію для будівництва адміністративно-офісних будівель – 0,3 га,
 • інженерні споруди – 2,15 га.

Для здійснення транспортних і залізничних перевезень передбачається будівництво під’їзних колій з примиканням до колій АТ «Укрзалізниця» (широкої та вузької), а також будівництво дороги, що перетинатиме залізничні колії та частково проходитиме по землях залізничного транспорту.

На підставі розробленої містобудівної документації будуть формуватися вихідні дані для розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, а в подальшому – містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єктів нового будівництва.

Площа забудови складатиме 103 555,0 кв. м, площа мощення – 207 110,0 кв. м, площа озеленення – 34 518,0 кв.м.

Пропозиції надаються до 22 березня 2023 року.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації відбудуться 14 березня 2023 року о 15:00 в сесійному залі Ковельської міської ради.

Поділитися:

Коментарі

  1. Ковельська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення цієї містобудівної документації, в якому ви також можете взяти участь.

 1. Вже біля Варшавки за агнкс ще до війни був готовий схожий план і гроші думали виділяти, і шо далі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *