У Ковелі на коронавірус захворіла дитина з центру реабілітації

22.04.2020 о 17:46 · 2 хв читання

На COVID-19 захворіла вихованка Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться у місті Ковелі на вулиці Відродження.

Про цей факт повідомив у соціальній мережі ковельчанин, колишній багаторічний директор Ковельської філії «ПриватБанку» Віктор Сагаль.

Хотілось би почути від керівництва МТМО і міста, які заходи вжиті проти поширення коронавірусом містом в зв’язку із захворюванням на коронавірус дитини, що перебуває у Волинському територіальному центрі реабілітації дітей, що в районі машзаводу. Там в контакті перебувала велика кількість дітей і працівників, які потім контактували з сім’ями і жителями Ковеля

– пише він

Віктор Сагаль цікавиться, чи проведені реальні, дієві заходи безпеки в центрі і ефективні тести на коронавірус всіх працівників та дітей? Чи забезпечений центр всіма профілактичними засобами проти розповсюдження вірусу? Чи поставлений центр разом з працівниками на умови карантину та ізоляції?

Будьмо всі здорові, але береженого Бог береже!

– зазначає авто допису

З власних джерел виданню стало відомо, що на коронавірус захворіла трирічна дівчинка, яка перебувала у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. На даний час вона в реанімації.

Вищезгаданим центром керує Олена Гануліч, яка є членом виконавчого комітету Ковельської міської ради і була присутня на останньому його засіданні 9 квітня, яке проходило під головуванням мера міста Олега Кіндера.

В одній будівлі з Волинським обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей знаходяться міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та спеціальний будинок для одиноких ковельчан.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X