У Ковелі на коронавірус захворіла дитина з центру реабілітації

На COVID-19 захворіла вихованка центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Про цей факт повідомив у соціальній мережі колишній багаторічний директор Ковельської філії «ПриватБанку» Віктор Сагаль.

«Хотілось би почути від керівництва МТМО і міста, які заходи вжиті проти поширення коронавірусом містом в зв’язку із захворюванням на коронавірус дитини, що перебуває у Волинському територіальному центрі реабілітації дітей, що в районі машзаводу. Там в контакті перебувала велика кількість дітей і працівників, які потім контактували з сім’ями і жителями Ковеля», – пише він.

Віктор Сагаль цікавиться, чи проведені реальні, дієві заходи безпеки в центрі і ефективні тести на коронавірус всіх працівників та дітей? Чи забезпечений центр всіма профілактичними засобами проти розповсюдження вірусу? Чи поставлений центр разом з працівниками на умови карантину та ізоляції?

«Будьмо всі здорові, але береженого Бог береже!» – зазначає авто допису.

З власних джерел виданню Район.Ковель стало відомо, що на коронавірус захворіла трирічна дівчинка, яка перебувала у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. На даний час вона в реанімації.

Вищезгаданим центром керує Олена Гануліч, яка є членом виконавчого комітету Ковельської міської ради і була присутня на останньому його засіданні 9 квітня, яке проходило під головуванням мера міста Олега Кіндера.

В одній будівлі з Волинським обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей знаходяться міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та спеціальний будинок для одиноких ковельчан.

Джерело: Район.Ковель


Вам може бути цікаво

У Ковелі продовжили карантин до 22 червня

У Ковелі послабили карантин: які заклади запрацюють

На Ковельщині знову фальсифікують дані по коронавірусу

Знову сфальсифікували дані по коронавірусу в Ковелі

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.