У Ковелі обрали логотип територіальної громади

21.02.2024 о 11:10 · 1 хв читання

Відбулось засідання організаційного комітету з підбиття підсумків конкурсу «Розробка логотипа Ковельської територіальної громади».

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

В онлайн-голосуванні, яке було організоване на офіційній сторінці міської ради, взяв участь 1131 респондент. У результаті пропозиція Олексія Тарасюка отримала 50% голосів, Юлії Ратушної – 33,2%, Дмитра Степаненка – 16,8%.

Згідно Положення про конкурс учаснику, який набрав найбільшу кількість голосів на онлайн-голосуванні, додається додаткових 30 балів.

За підсумками роботу Олексія Тарасюка оцінено у 90 балів, Юлії Ратушної – у 38, Дмитра Степаненка – у 35.

Отже, перемогу здобув Олексій Тарасюк.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Вау ото да ото роботу провів наш чайка йт150 штук підаркомівського непотребу. Як тіки да так зразу дороги порівнішали, ями позаростали, сміття саме вивезлозь, в місті настав ідеальний порядок і благоустрій. Це неоцінимо допомогло нашим героям нищити ворогів на полі бою. Пропоную всьому підаркому в повному складі присвоїти звання героїв за безцінний вклад та нелюдські зусилля при виборі логотипу. Без цього не перемоги них життя міста не булоб. А так от зразу оооо. Чуєш чайка займись вже реальними справами.

  2. Попереднику ти мабуть то й сам задньопривідний,так часто своїх колег згадуеш.Сумуєш?

    1. Чувак то ти повнопривідний тебе в усі дири підарком деое а ти підмахуєш

  3. А віз і нині там,як було при совєтах підкова не правильно так і залишили Підкова це чаша багатства добробуту щастя,навіть у пісні співається,,Наливаймо повнії чаші щоб через вінця лилося,щоб наша доля нас не цуралась,щоб краще всім нам жилося”а ви у свою чашу що нальєте,те що було і те розлили.Бравшись за будь-яку справу просіть у Бога мудрості, розуму спору і тоді все у вас буде виходити.І як це треба дивитися щоб у коня побачити так підкову,поміркуйте можливо я не правий.

  4. Далбайоби. По-перше, такий логотип вже давно не оригінальний, а по-друге, нахєр зараз цим займатися? іди задонать на армію, а не хєрньою страдаєте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X