У Ковелі оголосили карантинний режим через шкідників на деревах

16.09.2021 13:04
Фото: Ігор Чайка

У Ковелі виявили американського білого метелика, який шкодить зеленим насадженням, а у Луцьку, крім цього шкідника, знайшли ще й амброзію полинолисту – вид отруйних трав’янистих рослин, який шкодить не лише сільському господарству, але й здоров’ю людини. Через це у містах вводять карантинний режим.

Про це повідомляє Головне управління Держспоживслужби у Волинській області, – пише «ВолиньPost».

Цей особливий правовий режим на території Луцька та Ковеля запровадили з метою своєчасної локалізації та ліквідації шкідливих організмів.

Ковельський міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці пише, що у місті вже працюють над знищенням шкідника.

На Грушевського КП «Добробут» обрізає уражене шкідником, гусінню американського білого метелика, гілля кленів. На жаль, повністю, до стовбура. На території підприємства його спалять. Гусінь – всюди, навіть на колесах авто. Шкода, що в частини цієї вулиці не буде красивої осені. Але шкідника треба зупинити

– зазначає Ігор Чайка

Поділитися:

Коментарі

  1. Цитата – «а у Луцьку, крім цього шкідника, знайшли ще й амброзію полинолисту ». А в Ковелі, таке враження, що амброзію вирощують. Для прикладу: -центр: Театральна 2а, там кущі більше метра. Здали трасу М-19 від Люблінця до Довгонос, – на розділовій смузі і обочині суцільний коврик з амброзії. і т.д. Багато по обочинах по пустирях .

  2. а бірщівник, на боротьбу з яким кіндерлоги з алкашами з добробуту витратили сотні тисяч, ще більше розрісся біля мосту на черьомушках. зате в михайлевича морда поширшала

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *