У Ковелі перейменували вулицю Мечникова та провулок 40 років Перемоги

28.02.2023 о 17:39 · 3 хв читання
Фото: KовельPost

Сьогодні, 28 лютого, на пленарному сесійному засіданні Ковельської міської ради депутати більшістю голосів прийняли рішення перейменувати вулицю Мечникова та провулок 40 років Перемоги.

Нагадаємо, автором даного рішення є начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Людмила Мурай. В преамбулі документу зазначається, що рада приймає його, враховуючи результати громадського обговорення та рекомендації постійних комісій ради.

Вулицю Мечникова перейменовано на вулицю Валерія Гонти, а провулок 40 років Перемоги – на провулок Героїв України.

Як повідомляє міська рада, на 32-й сесії загалом було прийнято понад 70 рішень.

На початку засідання депутати оголосили запити та звернення. Традиційно вони стосувались облаштування водовідведення на вулицях міста, ремонту доріг, прибудинкових територій. Йшлося про необхідність створення у Ковелі реабілітаційного центру для військовослужбовців, збільшення розміру стипендій міського голови для перспективних спортсменів, які представляють нашу громаду на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях та запровадження стипендій міської ради видатним ветеранам спорту вищих спортивних досягнень.

На сесії затвердили звіт про виконання бюджету за 2022 рік. По загальному та спеціальному фондах він виконаний на 102%, а по власних надходженнях територіальної громади – на 107%. У порівнянні з 2021 роком коштів отримано більше майже на 80 мільйонів гривень.

Депутати внесли зміни і доповнення до окремих місцевих Програм та затвердили низку Програм на 2023 рік:

 • реформування і розвитку житлово-комунального господарства Ковельської територіальної громади на 2023 рік;
 • дистанційне обслуговування місцевих бюджетів; покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської ДПІ Головного управління ДПС у Волинській області;
 • забезпечення ефективної діяльності територіального сервісного центру МВС № 0742 (на правах відділу м. Ковель) регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Волинській області (філія ГСЦ МВС) на 2023-2024 роки.

Внесено зміни до бюджету громади за 2023 рік. Передбачено додаткові асигнування практично на всі сфери життєдіяльності міста завдяки вільним залишкам коштів, які були наявні на початок бюджетного року – понад 140 мільйонів гривень.

Депутати затвердили у новій редакції Статут Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради, прийняли рішення, що стосуються земельних відносин та містобудівної документації, взяли до відома інформацію про роботу Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича» за 2022 рік.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
 1. Неначасі зараз ремонти , війна зараз. Вулиці треба перенайменовувати.

  1. Вулиця імені Чайка буде в Ковелі коли Чайка лишить на землі слід а не послідь

 2. Перейменування вулиць треба прискорити! Ніякі гроші для цього не шкодувати! Тоді війна точно закінчиться.

  1. Які гроші? Ті, що кацап капнув тобі за дзявкання, мавпочко?
   Стара в тебе методичка, на перейменування вулиць грошей іде дуже мало. Війна скоро закінчиться, а кацапа ти так і не дочекаєшся…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X