У Ковелі проведуть дерусифікацію вулиць міста

28.04.2022 22:51

Сьогодні, 28 квітня, відбулася сесія Ковельської міської ради.

Депутати проголосували за проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Ковельської територіальної громади, які пов’язані з Росією.

На цю процедуру відвели три місяці. Вона включає проведення засідання топонімічної комісії для визначення вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню на території територіальної громади, та подання пропозицій з присвоєння нових назв.

Згодом пропозиції топонімічної комісії буде обговорено на громадських слуханнях. Остаточне рішення щодо перейменування вулиць прийме сесія міської ради.

Поділитися:

Коментарі

 1. Як ідея змінити якусь вулицю на Степана Бандери мені подобається

  1. А хто такий Гагарін? Кацапський алкоголік. Він навіть в космос не літав, тому є багато свідчень. Підняли капсулу на літаку і скинули на те місце, де його чекали статисти та журналісти…

 2. Нарід, вас на Гуглі забанили, що пропонуєте назви вулиць які вже є у Ковелі?

 3. Дерусицікація вулиць – рішення, яке потрібно було приймати набагато раніше…А зараз, що в бюджеті зайві гроші з’явились? Чи немає нагальшішої потреби їх кудись “подіти” ? Головне наразі Перемога. Є змога підтримати фінансово- будь ласка, допоможіть. Ціни ростуть, зарплати врізають, надбавки знімають (коштів не вистачає у бюджеті, так я розумію)…люди виживають…І я гадаю, ковельчанин з зарплатою в 5500, буде думати не про назву вулиці на якій він іде …

  1. Повністю з Вами згідна. Буде перемога, буде мир тоді і вулиці переіменуєм.

  2. а от після перейменування ви відразу відчуєте, як змінилось на краще життя. На ковельчан нападуть велики гроші. Особливо буде сипатись бабло на перейменованих вулицях))))

 4. Опублікуйте кошторис зміни хоча б однієї назви – вартість табличок, вартість внесення змін в туєву хучу документів, тощо… здається зараз і без цього є на шо витрачати і так куці доходи.

  1. Це ти скажи родичам загиблих в боротьбі з кацапським біологічним сміттям…

 5. Засмикалися колаборанти, заспівали своїм фальшивим голосами бородаті наративи кремля – ой де гроші на таблички… Кинув вас кремль, навіть нової методички не дав…

 6. Краще вже знести радянського боввана-солдата біля меморіалу,так дешевше і скоріше…А вулиці можна перейменувати після перемоги.Гроші наразі потрібні на інше…

  1. Знести бовдура можна взагалі безкоштовно. Тільки дай команду – знесуть добровольці вмить!

 7. У народу, який бездумно зносить своє минуле, немає майбутнього. За цю перемогу гинули наші діди. І якщо ви так байдуже про це пишете, можливо ваші предки були на іншому боці цієї історії.

  1. Яку в дідька перемогу, пані зомбі? Переокупацію України – з гітлерівців на кацапських комунофашистів? Гітлерівці не вчиняли таких звірств, як кацапські комунофашисти. Весь світ у цьому переконався.

 8. Наших дідів в ту війну заставили гинути ” совети” .А інший бік у тій війні, це УПА, воїнів, якої, не визнавали асвабадітєлі.

 9. То немає в нас вул,квітки основ,яненка ,,
  Михайла Лисенка,актора Леоніда
  Бикова

 10. То немає в нас вул,квітки основ,яненка ,,
  Михайла Лисенка,актора Леоніда
  Бикова

 11. А мізки є?НЕМАЄ.Головне мати в що переобутися і коли,ось що головне!Але мати за мету осоромитися,це теж відвага.ви щось побудували,перед тим як зносити?Перестаньте дратувати свій народ і своїх мешканців.

 12. В твоїх курячих мізках скабеєвський дзявкіт вчувається. Кого ти зібралося асвабаждать від роздратування? Кацапів чи патологічних колаборантів, яких називаєш своїми, пітух ти контачений?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *