У Ковелі почали капітальний ремонт фасаду дитячого садка

12.11.2021 08:52

У Ковелі продовжують працювати над термомодернізацією закладів освіти.

У нинішньому році 3 млн 649 тис. грн спрямовано з бюджету громади на капітальний ремонт фасаду дитячого садка №12 «Золота рибка», який розташований на вулиці Миколи Пирогова, – повідомляє Ковельська міська рада.

Дитсадком до останніх місцевих виборів керувала секретар міської ради Оксана Багнова.

Будівлю, згідно з сучасними, європейськими технологіями та вимогами, мають утеплити екологічно чистими матеріалами, пофарбувати. Роботи уже у розпалі. Там працює бригада ТОВ «Волбуд».

На об’єкті побував міський голова Ігор Чайка, який поспілкувався з будівельниками та директоркою дошкільного закладу Валентиною Каганюк. Вона розповідає, що будівельники упродовж тижня чимало встигли зробити. Справи у них йдуть досить швидко. Колектив остаточно визначається з кольорами фасаду, дизайном.

Важливо, щоб ремонт проходив у визначені терміни, тому він постійно перебуватиме на контролі міської влади. Садок був збудований майже півстоліття тому. Уже давно він чекає на своє оновлення. Утеплення має позитивно вплинути на температурний режим в приміщенні і це дозволить заощаджувати на енергоресурсах 

– зауважив Ігор Чайка

Як запевнив міський голова, у наступному році дошкільні навчальні заклади теж не залишаться поза увагою місцевої влади. І у планах ще чимало здійснити, аби малечі там почувалось комфортно і затишно.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *