У Ковелі поліція проводить розслідування, чи привласнила голова ОСББ близько одного мільйона гривень

30.11.2023 о 14:07 · 2 хв читання

Ковельське районне управління поліції проводить досудове розслідування, в якому фігурує керівниця одного з об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.

Про це «Ковель media» стало відомо з власних джерел.

Поліція відкрила кримінальне провадження № 12023030550001478 за ч. 4 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, якщо такі дії вчинені у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За попередніми даними, упродовж 2021-2023 років голова ОСББ, діючи умисно, привласнила ввірені їй кошти у сумі близько одного мільйона гривень, чим заподіяла майнову шкоду у великих розмірах.

Передувала відкриттю кримінального провадження заява ревізійної комісії ОСББ однієї із багатоповерхівок міста у мікрорайоні «Сільмаш», яка надійшла до Ковельської окружної прокуратури.

Виявили факт крадіжки наших грошей, а саме головою ОСББ (вказується прізвище, ім’я та по батькові – ред.). В нас появився універсальний сантехнік-«невидимка» на рахунок якого щомісяця перераховувалися гроші і за неповних 3 роки на рахунок Ж. (вказується прізвище, ім’я та по батькові) було перераховано 530 000 гривень наших грошей. Головне, що чистив каналізацію 59 разів, а в очі його ніхто з жильців будинку не бачив. А. (вказується прізвище, ім’я та по батькові) – теж універсальний бухгалтер-штукатур, на рахунок якого було перераховано 480 545 гривень, миття дверей у підвалі – за 42 300 грн

– йдеться у заяві до прокуратури
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (98)
 1. гарний слідчий.назвіть прізвище будьласка,є ще пару справ. виграшних.

 2. От голова ОСББ хапуга..і все це у військовий стан..куди цей світ котиться..що навіть голова ОСББ корупцію розводить..

   1. Ще й як може бути. Вона в інших ОСББ так само переводила гроші якимось адвокатам, бухгалтерам, а насправді їх ніхто ніколи не бачив і не користувався їхніми послугами

 3. На неї сфабрикували справу за те, що стала судитися з Волиньнасінтравами

   1. До чого тут ваша міська рада з Волиньнасінтравами?! Махінації пані Бабенко з грішми викрила ревізійна комісія ОСББ “Ковель сучасний”

    1. А хто в ревізійній комісії ОСББ? Двірник, прибиральниця та вантажник. Всі – експерти…

     1. В ревізійній комісії якраз таки є професійний бухгалтер, а Бабенко влаштувала в ОСББ бухгалтером-штукатуром свою матір Аршулік Є.І.

 4. Наталія, якщо то Ви, тримайтесь все буде добре.
  Все пізнається в порівнянні! Вертайтеся в ЖКГ і буде вам “щастя”

 5. Гнати потрібно таку голову осбб на 8 років..хай там в місцях позбавлення волі порядки наводить

 6. Потрібно провести ревізію по всіх ОСББ де вона керує. Там також мертві душі.

 7. Ще треба перевірити Кошелючку що керує ОСББ на бульварі Лесі Українки.

     1. А Бабенко і жук добре намудрили в будинках 104 і108 .

 8. Напевно Бабенко хтось кришує з правоохоронців що вона так нагло виводить гроші з Осбб..мабудь справа закінчиться нічим.. було добре щоб це була показова справа і усіх винних притягнули до відповідальності..

  1. Бабенко (Аршулік) працювала головним спеціалістом Ковельського міськрайонного відділу виконавчої служби…

   1. Чому працювала? Працює далі. І одночасно є головою 10 ОСББ міста . На добровільних початках!))) Тобто безкоштовно вона трудиться головою отих ОСББ)))

    1. Скажіть будь ласка за що саме Бабенко судиться з Волиньнасінтравами? Тож колись давно директором тут був її батько Аршулік Олександр Аполонович

     1. Нинішній директор Степанюк незаконно прихватизував перший нежитловий поверх будинку по Володимирській мав перейти у власність ОСББ, а потім і з грубим порушенням законодавства продав-подарував його своєму синові.
      А як судила суддя Волкова, бог їй суддя, дивіться самі: https://reyestr.court.gov.ua/Review/112312644

 9. Є всі підстави вважати, що по інших ОСББ, де головою є Бабенко Н.О., та ж сама ситуація з розкраданням коштів.

 10. Бухгалтером-штукатуром до жовтня місяця була і в нашому будинку Аршулік Є. І., а з листопада вже інша фішка – універсальний бухгалтер-штукатур Аршулік Віктор Вікторович. Сімейний підряд!

  1. В ОСББ такий штат, як на заводі? І голова, і головбух, і сантехнік Невидимко, і ревізійна комісія, і спостережна рада?..

 11. Кажуть, під Наталію Бабаенко рила якась неадекватна жителька будинку № 11 по вулиці Заводській. Все розрила навкруги, та навіть замореного хробачка не вирила.

 12. А є докази, що сантехнік надів шапку-невидимку? А є невидимі документи, що йому платили видимі гроші?

 13. Якщо гроші переводились на родичів, то тут має бути кваліфікація злочину ”групове”… Із значно тяжчими наслідками.

  1. Не факт.Слідство може не знайти доказів і закрити кримінальне провадження на підставі ч. 1 ст. 284 КПК України.

   1. Тоді потрібно більше доказів. Більше доказів може перевести справу в інше слідче керівництво

    1. Ага, баба написала, що це злочин століття і буде центральний офіс ДБР шукати “більше доказів”.

 14. Я сама чесна Голова ОСББ., в мене навіть штукатур сантехнік хату собі побудував.що такого що я чесно плачу сантехніку більше 50 ти грн в місяць? Попробуйте ви таке успішне ОСББ організувати..соромно Вам всім має бути

 15. Оплата згідно договору про надання консультацій щодо ведення бухгалтерського обліку – за цим криється зарплата Бабенко і прибиральниці в нашому будинку, де головою ОСББ є та сама Бабенко. А бухгалтерію по будинку веде вона сама, так що кінці в воду від своїх махінацій вона добре ховає.

 16. Якщо й за бухобліком. Хоча, логічно, який може бути глобальний бухоблік за будинком: 5 – 10 операцій за місяць… В наш час це автоматично робиться. Це ж не потрібно вручну і на “счетах” робити. Переказ коштів на ФОП – важко й в судах це довести – ФОПи самі встановлюють вартість своїх послуг… От і миють двері в підвалах за десятки тисяч!

 17. Пошукайте у виписках банківських операцій, де оплата праці двірників, прибиральників…

   1. Це справа правоохоронних Органів. Доречі, такі справи мають право впроваджувати не тільки місцеві..

 18. Одна баба-яга заявила. Відкрили кримінал. Доказів ніяких нема, але це не завадило вилити діжку бруду на голову Наталії Олександрівни, звинуватити її у всіх смертних гріхах. Отямтесь!

 19. Наталія вже безугло судилася з міськрадою і вважала, що частина будинку належить ОСББ. Вже ж є рішення Апеляційного Суду, що позов немає підстав для задоволення. Чого кричати? Хоч зараз Закон став на правду людей!

  1. Ти верзеш, не знаєш подробиць. А рішення суду замовне зліплене тяп-ляп.

   1. Суд є суд! Двічі апеляцію відхилили. Чому касацію не подано у Верховний суд?

   2. Читав судову справу. Як Ковельського суду так і апеляцію у Волинському. Жодних тяп-ляпів немає. Все вірно судом вивчено. А ж смішно з самого позову.

 20. Шановні Ковельчани!! Не будьте такі агресивні до певної пані Н. Людина хоче жити своїм гарним життям. Прагне, як може! Ви ж її вибрали, хоча ніхто, напевно, й не бачив документів з підписами співвласників…. Що ж.. Бачили очі, як хрін купували… Бажаю всім ОСББ, які під її керівництвом створити Ревізійну комісію (це описано в Статуті).

  1. Та ти й так рекордсмен. Але ОСББ тобі не по масті. Ти по бюджетних коштах…

 21. До суду вже справа дійшла хто знає? Я так розумію що ревізійна комісія нарила зловживань на 1 міліон? ОСББ брало кредити в міста? Ті гроші штукатур- сантехнік універсал також освоїв??

  1. Не дочекаєшся, не дійде до суду. Закриє слідчий за відсутності події злочину.

   1. Якщо справу закриють, то терпіть далі, недолугі. Немає поліції, немає прокуратури, немає суду… Тоді спасайся, хто ще може! Але все-таки, будемо сподіватися на професійність слідства і на те, що є правда на світі!

    1. Що немає поліції, прокуратури і суду – це одне. А що немає доказів – це зовсім інше.

 22. Закінчиться тим, що баба із Заводської 11, що наклепала на Бабенко, заплатить їй моральну шкоду за наклеп

  1. Сумніваюсь. Якщо гроші дійсно переводились родичам за уявні послуги по захмарних цінах, то буде суд, а потім строк. Наведені факти зовсім не виглядають вигаданими.

   1. Тут потрібні письмові або речові докази. А таких нема. Показання самих свідків нічого не значать.

    1. Якщо були транзакції на переведення коштів, то такі докази вже ніде не заховаєш. А інших доказів і не потрібно. Показання свідків тут ні до чого, тому що це матеріальний (фінансовий) злочин.

     1. Так немає транзакцій! Чи може шапку-невидимку на них наділи?..

  2. Оце вірно! Перш ніж насмердіти варто оглянутися чи нікого поруч немає, а якщо на широкий загал пукнув то будь готовий відповідати! Готуй кошти бабуля з 11 будинку моральну компенсацію платити!!!!!

 23. Якщо всі роботи і купівля матеріалів проводились без тендерів та Аршулік(Бабенко) буде складно пояснити за родичів які брали участь в оборутках. А ще за конфлікт інтересів і про корупційні діяння також Голова ОСББ наврядче пояснить..

  1. Тендери на закупівлю труб та кранів? Який магазин виграє, в такому тільки можна купувати? Тобі потрібна допомога психіатра.

   1. А ти як думав полудурок Петро? Завищувати Голові ОСББ ціни на метерали і на роботи і різницю в ціні класти в карман ГОлоі ОСББ -так не пройде .слідство розбиреться…

    1. Дурний тебе московський піп хрестив! В тебе немає документів про незаконні фінансові оборудки, бо таких оборудок не було. При чому тут тендер?

     1. Це вже “подєльнічкі” захищають Голову ОСББ. Може поліція їх відірвати від корита..Чи не так сантехнік неведимка?і бухгалтер штукатур?

 24. Та не гоніть бєса). Я всіх куплю і все порішаю. Ви всі мене ще в депутати місцеві оберете.

 25. Свєтка з Заводської 11, яка напала на Бабенко, психічно хвора. Вона страждає на параноїдну шизофренію. Їй ввижається, що навкруги одні вороги, які її переслідують, хочуть її побити, обдурити, відібрати її майно. Хто її знає, той зі мною погодиться на всі 100 відсотків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X