У Ковелі помер настоятель Свято-Андріївського храму

30.08.2021 11:38
Церква Андрія Первозванного Ковель

Раптово помер настоятель Свято-Андріївського храму м. Ковеля Ковельського деканату протоієрей Дмитро Кекляк.

Про це офіційно повідомили у Фейсбуці на сторінці Ковельського деканату Волинської єпархії ПЦУ.

«Відійшов у вічність настоятель Свято-Андріївського храму м. Ковеля Ковельського деканату протоієрей Дмитро Кекляк. Старший декан протоієрей Іван Бонис, декан округу прот. Василь Мичко та духовенство й вірні Ковельського деканату Православної Церкви України висловлюють щирі співчуття родині та парафіянам Свято-Андріївської парафії, де покійний душпастир протягом 30-ти років вірно прослужив. Нехай Господь упокоїть протоієрея Дмитра в оселях праведних і подарує йому Царство Небесне. Вічна пам’ять дорогому собрату та пастирю!

– йдеться у повідомленні

Народився отець Дмитро Кекляк в 1962 році у Воютичах Самбірського району на Львівщині в родині репресованих селян. Вчився в школі, відслужив армію. У 1988 році закінчив факуль­тет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка, деякий час пра­цював у газеті «Трудова слава» міста Теребовлі Тернопільської області.

Наступним важливим життєвим етапом Дмитра Кекляка було навчання у Львівській духовній семінарії Української Автоке­фальної православної церкви. У 1992 році він почав нести свою духовну службу в Ковелі, був благочинним Ковельського благочиння.

У лютому 2003 року за церковні заслуги перед УПЦ Київського патріархату указом патріарха Київського та всієї України Філарета був нагороджений орденом святого князя Володимира Великого ІІІ ступеня.

Дмитро Кекляк – другий зліва, червень 2019 року
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *