У Ковелі помолились за українських дітей, які загинули через війну росії проти України 

04.06.2023 о 12:20 · 2 хв читання

Сьогодні, 4 червня, у Ковелі вшанували пам’ять дітей, які загинули через війну росії проти України.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Ці янголята більше ніколи не пригорнуться до мами і тата. Вони не здійснять свої мрії, не стануть щасливими, бо росія відібрала у них життя.

Лише з 22 лютого 2022 року загинуло 484 українські дитини. Це найжахливіша статистика, яку може вести держава. Сьогодні вранці знову страшна новина з Дніпропетровщини – з-під завалів будинку дістали тіло дворічної дівчинки.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Тільки за офіційними даними правоохоронних органів України, на сьогодні 998 дітей отримали поранення, 389 зникли безвісти, 19 505 примусово депортовані на територію держави-агресора. Напевно, ці цифри не є остаточними і повними.

На одному з дерев біля пам’ятника «Борцям за волю України» ковельчани почепили символічні дзвіночки з білими стрічками, як символ дитячих голосів, які будуть вічно звучати в серцях українців.

Перед присутніми виступив міський голова Ігор Чайка.

Агресор забирає не просто дитинство, а він забирає життя українських дітей. Наше завдання, щоб жодне дитя, яке втратило життя через війну, жодне ім’я не було забуте, жоден злочинець не залишився непокараним

– сказав він

Сьогодні ми молимось за кожну загиблу дитину. Зі слізьми на очах і з ненавистю до ворога. Цього ніколи не забудемо. Не пробачимо. Діти мають жити в мирі!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Сховища вже готові для людей? А хто ті ковельчани, що у свято Трійці о 10 год прийшли на акцію?! То масовка з міськради, відділу освіти і водоканалу сказали явитись…. Все для “галочки” і фоточки… Совок ніяк нас не покидає (((

  2. Совок просто нервово курить. Тут ще крутіше. Сьогодні свято Трійці, а померлих поминали вчора. А тут під час святкової Літургії батюшка не в церкві. Люди самі ведуть Літургію?

  3. А де почесний громадянин міста Вовік Бойко забив хрен чи напився не зміг очі розтулити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X