У Ковелі попрощались з 25-річним Героєм Владиславом Саковським, який загинув на Донеччині

18.06.2024 о 15:14 · 3 хв читання

І зно­ву чорний день у нашій громаді. Безжальна війна продовжує забирати життя найкращих, руйнувати родини, людські долі та мрії… Ми навічно втратили ще одну прекрасну людину. 11 червня біля села Терни Краматорського району Донецької області свій останній бій прийняв Владислав Саковський. Молодий Воїн поліг смертю хоробрих, до останнього залишаючись вірним військовій присязі. Йому було лише 25.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Владислав народився у селі Вербка, здобув базову загальну освіту у місцевій школі. Вибрав професію залізничника. Здобував професію у Львівському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту.

Ще у свої 18 молодий хлопець підписав контракт зі Збройними Силами й пішов захищати суверенітет та територіальну цілісність України. Згодом навчався в Національній академії сухопутних військ.

Незадовго до війни Владислав одружився та переїхав у Ковель. У них з дружиною народилась донечка Даяна, якою так тішився татусь.

16 січня цього року Владислав Саковський був мобілізований. Він став на захист України. Служив навідником.

Вдома його так чекали, чекали на кожне повідомлення, дзвінок, посмішку з екрана телефона.

Владислав міг би щасливо жити, продовжувати бути люблячим сином, чоловіком, татусем, гарним товаришем, успішним молодим чоловіком, якби не проклята війна… Війна, яка без запрошення увірвалася у наше з вами життя, війна, яка змінила долі мільйонів українців, війна, яка залишила ще одну сім’ю без найріднішої людини.

Вдивіться в його фото. Молодий, усміхнений хлопець. З відкритим серцем і душею. Таким ми його і запам’ятаємо. Він був душею компанії. Умів спілкуватись з людьми. Непоправна втрата для всієї нашої громади. У цю гірку мить схиляю голову в глибокій скорботі та висловлюю слова співчуття родині – мамі Валентині Миколаївні, батькові Валентину Володимировичу, дружині Анні, маленькій донечці, брату, усім рідним та близьким, друзям та побратимам

– сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди

Повне спустошення, нестерпний біль… і ненависть. Війна продовжує забирати цвіт нашої громади – молодих, активних, найкращих… та приносити горе в наші оселі.

Ми дякуємо воїнові за захист України та за спокій у нашому місті. Вічна пам’ять і слава Герою Владиславу Саковському!

Героям слава!

Фото Ковельської міської ради

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X