У Ковелі представили директорів двох обласних закладів

18.09.2020 12:51

Двох директорів ковельських закладів, які є комунальною власностю області, призначено рішенням сесії Волинської обласної ради від 10 вересня 2020 року.

Директором Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей стала Галина Йовик.

Цей перший у Волинській області центр соціально-психологічної реабілітації дітей було створено 2008 року. Розрахований на 40 дітей, призначений для тривалого (стаціонарного) та денного перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах, для надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги, повідомляють «Волинські новини».

Діяльність центру спрямована на проведення комплексної реабілітації дитини за індивідуальним річним планом. Сюди за направленням служби у справах дітей потрапляють діти, вилучені з кризових сімей, де їхньому життю загрожувала небезпека, сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Представляючи директорку комунальної установи колективу, заступниця керуючого справами, начальниця відділу з питань управління майна комунальної власності Волинської обласної ради Мирослава Якимчук сказала:

Хочу подякувати вам за те, що ви робите. Дуже хочеться, щоб у вас був хороший результат роботи. Думаю, ви порозумієтеся з новим керівником та налагодите плідну співпрацю

Галина Йовик запевнила своїх нових підлеглих:

Моя основна вимога – це дотримання своїх посадових обов’язків. Сподіваюся на вашу допомогу та підтримку. Можливо, вас хтось лякав, що прийде новий керівник і позвільняє чи позабирає ставки. То цього не буде. Я маю великий педагогічний стаж, працювала вихователем у дитячому садку, вчителем географії та біології, директором школи. Звісно, специфіка роботи у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей дещо відрізняється. Але я сподіваюся на плідну співпрацю та порозуміння з вами

Своєю чергою, педагоги подякували за теплі слова та запевнили, що старатимуться працювати ще краще під керівництвом нового директора.

Потому гості та нова очільниця центру оглянули заклад і познайомилися з вихованцями.

Того ж дня відбулося офіційне представлення керівника комунального підприємства «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» міста Ковель» трудовому колективу – Наталію Віслогузову, яка донедавна виконувала тут обов’язки директора, повідомляють «Волинські новини».

Хоспіс у Ковелі нині – єдиний заклад такого типу на Волині, адже у зв’язку з пандемією COVID-19 хоспіс у Луцьку розформовано, оскільки там облаштовано інфекційний госпіталь. Із Наталією Вікторівною ми спілкуємося щодня, і питання, які вона піднімає, стосуються колективу і пацієнтів, які тут перебувають. Ви виконуєте дуже важку роботу, і я особисто від себе та від депутатського корпусу облради дякую вам за це

– сказала під час представлення Мирослава Якимчук

Мирослава Якимчук висловила сподівання на те, що в галузі таки відбудуться позитивні зміни і працю медиків буде оцінено належним чином.

Своєю чергою, Наталія Віслогузова подякувала Волинській обласній раді за довіру.

Коли ми починали працювати й прийшли із залізничної лікарні, спочатку були якісь не свої. А коли вже створили наш заклад, співпраця налагодилася, і нині ми відчуваємо підтримку обласної влади. Я зі свого боку намагаюся робити все, аби покращувати умови праці медперсоналу та перебування в хоспісі наших пацієнтів. Завжди наголошую, що те, що вже зроблено, – заслуга не моя, а всього колективу

– мовила вона

Також Наталія Віслогузова подякувала колегам за їхню небайдужість та сумлінну працю і наголосила, що у їхньому закладі немає випадкових людей, адже всі – і лікарі, і медсестри, і молодший медичний персонал – переймаються долею кожного підопічного та роблять усе для того, аби полегшити їхні страждання й зробити перебування у хоспісі комфортним.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.