У Ковелі продали майно фірми, директор якої ошукав людей на 10 млн грн

17.02.2021 о 11:09 · 2 хв читання
Олег Вовк

Менше мільйона гривень виручили за приміщення магазину, площею 465,8 квадратних метрів у Ковелі, яке належало підприємству-банкруту «Ковельський житлово-будівельний комбінат».

Торги відбулися на онлайн-аукціоні, пише інформаційне агентство «Волинські новини».

Нагадаємо, директор ТзОВ «Ковельський ЖБК» Олег Вовк у 2006-2008 роках уклав та підписав договори підряду на капітальне будівництво житлових будинків на вулиці Степана Бандери, 10 та на вулиці 40 років Перемоги, 10 в Ковелі з 55 фізичними особами. Але зобов’язань перед інвесторами не виконав. Прокуратура Волині скерувала до Ковельського міськрайонного суду кримінальну справу щодо директора ТзОВ «Ковельський ЖБК» Олега Вовка.

Керівника звинувачували у шахрайському заволодінні коштами фізичних осіб – замовників будівництва багатоквартирних будинків, а також у зловживанні службовим становищем та легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом. Зокрема, у матеріалах справи йшлося про те, що замовники будівництва у період з липня 2006 року по липень 2009 року сплатили на рахунок ТОВ «Ковельський ЖБК» майже 10 мільйонів гривень, які згодом зникли з рахунків підприємства, бо директор використав їх на власні потреби. Після суду зник і сам Олег Вовк: його оголошували у міжнародний розшук, а у 2015 році співробітники Інтерполу його розшукали у Іспанії.

Олег Вовк у Камінь-Каширському суді, 29 січня 2014 року

Саме підприємство суд визнав банкрутом і щодо нього призначили процедуру ліквідації. 8 лютого 2021 відбувся електронний аукціон з продажу майна підприємства-банкрута. Зокрема, на продаж виставили приміщення магазину, загальною площею 465,8 кв м в Ковелі на вулиці Незалежності, 15. Нерухоме майно розташоване на земельній ділянці комунальної власності площею 0,0829 га з призначенням для обслуговування приміщення магазину. Право власності на земельну ділянку на ТОВ «Ковельський ЖБК» не було оформлене.

Стартова ціна лоту була 880 тисяч гривень, проте продати його вдалося трохи дорожче – за 908 101 гривню. Відомо, що приміщення придбав підприємець Андрій Смаль.

До слова, у 2019 році суд вилучив у Ковельської міськради земельну ділянку, площею 0,1077 га, яку свого часу надавали підприємству під будівництво, оскільки кошти від продажу земельної ділянки повинні бути направлені на погашення кредиторських вимог.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Коли це чмо кидануло людей у 2006 році при курсі 5,005 задоллар ці 10 міліонів були 2 000 000 баксів,а при нинішньому курсі ці грощі це сміття, на це треба зважати,а не проводити такі лохотрони! Потерпілі повинні забрати собі ці гроші у повному обсязі згідно теперішніх цін на житло!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X