У Ковелі пройшов Олімпійський день

18.06.2021 16:35

У міському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбулись змагання з легкої атлетики з нагоди Олімпійського дня в Україні.

На участь у спортивному заході відгукнулись близько 200 дітей пришкільних таборів освітніх закладів міста та ДЮСШ №1, – повідомляє Ковельська міська рада.

На урочистому відкритті начальник відділу молоді, фізичної культури та спору Ігор Семенюк, майстер спорту з легкої атлетики, заслужений тренер України Олена Клімашевська та методистка управління освіти Жанна Колеснікова привітали учасників спортивно-масового заходу та побажали вдалих стартів.

Це було свято спорту. Діти самовіддано змагалися на дистанціях 200, 250, 300, 400 та 600 метрів у чотирьох вікових групах серед хлопчиків та дівчаток. Організатори посприяли хорошому настрою, який панував під час проведення заходу. На фініші кожен учасник отримав солодкі призи та прохолодні напої. Олімпійський день в Ковелі показав, що діти нашого міста з задоволенням займаються фізичною культурою та спортом.

По закінченню легкоатлетичних забігів були підбиті підсумки змагань.

Переможці та призери 1 – 2, 3 – 4, 5 – 6 та 7 – 8 класів отримали грамоти та солодощі.

Відділ молоді, фізичної культури та спорту щиро вдячний директору приватного виборничо-торгового підприємства «Світязь» Олександру Шаранді за підтримку в проведенні цікавого спортивно-масового заходу.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.