У Ковелі провели спецоперацію «Увага! Спецсигнал»

30.07.2020 о 17:38 · 2 хв читання

Аби перевірити реагування водіїв, поліцейські спільно із медиками у Ковелі та Луцьку виявляли тих, хто не надавав переваги в русі оперативним та спеціальним транспортним засобам з увімкненими світловими та звуковими сигнальними пристроями.

Про це інформує Патрульна поліція Волинської області.

Під час акції, автомобілі екстреної медичної допомоги та рятувальників рухалися вулицями міст із увімкненими спецсигналами. А екіпажі патрульної поліції, що супроводжували рятувальників і медиків, оцінювали дії водіїв у транспортному потоці.

За результатами відпрацювання, більшість водіїв області виконувала вимоги ПДР, поступаючи та надаючи перевагу оперативним службам.

А виявлених порушників притягнули до відповідальності та наголосили на важливості надання переваги в русі.

Також патрульна поліція долучалася у Ковелі до інформаційної акції щодо протидій торгівлі людьми, адже сьогодні, 30 липня, у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Під час заходу охочі ковельчани могли ознайомитися з інформацією, як вберегтися від небезпеки та куди можна звернутися за допомогою. До того ж перехожі громадяни отримали інформаційні брошури щодо протидії работоргівлі.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X