У Ковелі провели унікальну хірургічну операцію

15.05.2020 о 14:50 · 2 хв читання

У Ковельському МТМО вперше в Україні провели дитині ендопротезування грудного відділу аорти стент-графтом.

Сьогодні вночі в Ковелі проведена унікальна хірургічна операція 16-річному юнаку з розривом визхідно-низхідного відділу аорти. Операцію робили ковельські лікарі Олександр Голуб, Oлесь Курило, Тетяна Приходько, Андрій Гуска та завідуючий відділенням ангіографії та ендоваскулярної хірургії Інституту серця (м. Київ) Андрій Хохлов. Медики боролись за життя пацієнта три з половиною години. Операція пройшла успішно. Зараз хлопець знаходиться у стабільному стані у відділенні інтенсивної терапії та почувається задовільно.

Про це написав генеральний директор Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання Валентин Вітер на сторінці медзакладу у Фейсбуці.

Щиро дякуємо фахівцям Інституту серця та безпосередньо його керівнику Борису Тодурову за наданий нашому пацієнту безкоштовно дороговартісний стент-граф та можливість проведення цієї операції в стінах нашого закладу

– йдеться у дописі

Символічно, що ця операція проведена саме в день народження професора Миколи Леонтійовича Володося (15 травня 1934 р. н.) – людини, яка у 1985 році в Харкові вперше в світі імплантувала стент-графт при аневризмі аорти.

Фото Ковельського МТМО

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Да….Гарно себе Вітер піарить за рахунок Самчука.Вітер взагалі не має діла до операції.Чиісь заслуги приписує собі.Якби не Олег Олегович цієї б операції в Ковелі не відбулось…і всі про це добре знають…

  2. Він нічого у нас в лікарні не зробив і не зробить,все тільки завалить.За місяць часу він ще ніякого результату не показав,тільки вміє фотографуватись з благодійниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X