У Ковелі прийняли рішення про початок опалювального сезону

12.10.2023 о 11:55 · 1 хв читання

Сьогодні, 12 жовтня, на засідання виконкому прийняли рішення про початок опалювального сезону.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Розпочати опалювальний період 2023-2024 років в закладах освіти, охорони здоров’я та соціального захисту Ковельської територіальної громади з 16.10. 2023 року

– йдеться у документі

Рекомендовано ПТМ «Ковельтепло», підприємствам, установам та організаціям громади незалежно від форм власності та господарювання самостійно розпочати опалювальний сезон 2023-2024 років з моменту встановлення середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох днів +8°С.

Управителям житлових будинків: РЖКП №1 (начальник Віктор Солов’янчук), ТОВ «КД-1 Верес» (Олександр Дяков), ТОВ «КД-2 Верес» (Віктор Дудник), уповноваженим особам співвласників багатоквартирних будинків, виконавцям комунальних послуг з постачання теплової енергії забезпечити належне функціонування внутрішньобудинкових систем теплопостачання.

З метою економії енергоресурсів підприємству теплових мереж «Ковельтепло» в залежності від температури зовнішнього повітря суворо дотримуватись температурних графіків роботи котелень.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. Читаю коментарі і дивуюсь. Є ж серед коментаторів такі, що не в курсі справи, але поплюжать людину. І будь ти хоч ангелом, та всім не угодиш – знайдуться такі, що їм заважатиме шум крил.

  2. пашли вони в пєнь ті корупціонери те ЖКХ, понабирають грошей за обслуговування і необслуговують дах тече, защо з будинку їм платять мінімум 30000грн я нерозумію, в двірника 10 будинків зп 4000мабуть і що вони роблять?за 30 років тільки нерухомості собі та ближнім побрали з людського комфорту. А тепер ще й дорожчає. Браво!

  3. Повний триндець рекомендовано Бойко самостійно розпочати опалювальний сезон. Ви там що в міськвиконкомі вже геть отупіли. Бойко з будуна почав мережі 11 жовтня прокладати. Зараз знову в запой піде й тепла не буде до весни 2024 р. Хоча вам таваринам пох громада. В маєтки бойко дров завіз. В кабінетах 85 річне бізнес вумен кондіціонери з підігрівом поставила.

  4. Бойку вже на пенсії бути давно пора, правнуків доглядати, а його з з крісла ковельтепловського вицарапати не можуть. Діду 72 роки. Куди мер Чайка дивиться. Пенсіонер пристарілий підприємством керує, а молодші роботи не мають через отаких пеньків пристарілих.

  5. чому люди не гуртуються? Так яро виступають за не справедливість в коментарях,за підвищення цін,а просто перестати платити бояться. Всіх же не посадять? Чи не так?

  6. За гіпотезою Володимира Висоцького, справжніх буйних мало, тому й немає вожаків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X