У Ковелі розслідують розтрату бюджетних коштів під час будівництва укриття та ремонту закладів освіти

11.06.2024 о 13:17 · 2 хв читання
Ліцей «Оберіг»

Ковельською окружною прокуратурою уже пів року як відкрите кримінальне провадження за фактами розтрати бюджетних коштів службовими особами під час будівництва та ремонту приміщень закладів освіти, які розташовані у Ковелі.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

5 жовтня 2023 року управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради уклало договір підряду №542 на проведення капітального ремонту покрівлі школи №8 (нині – ліцей «Оберіг») на загальну суму 6 млн 645 тис. 120 грн. Досудовим розслідуванням встановлено, що до актів виконаних робіт були внесені завідомо неправдиві відомості щодо вартості металопрофілю, обсягу використаної мінеральної вати та якості нанесення покриття з вогнезахисного матеріалу на дерев’яні конструкції, що призвело до завищення витрат.

Крім того, під час виконання робіт щодо нового будівництва укриття працівниками іншого підрядника не належним чином проведено гідроізоляційні роботи, що призвело до потрапляння вологи до приміщення укриття та руйнування фарбованих поверхонь стін та стель, а також надмірної вологості цементних стяжок.

В іншому випадку – при проведенні робіт з капітального ремонту фасаду, згідно з договором підряду №698 від 3 листопада 2021 року, до офіційних документів вписали неправдиві відомості про обсяги використаних мінеральних плит та їх якісні характеристики, що призвело до відображення завищених витрат у звітних документах.

Відомості внесено окружною прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024032110000002 від 3 січня 2024 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України. Слідство проводить районне управління поліції.

Ковельський міськрайонний суд ще 19 березня прийняв ухвалу, надавши слідчим право на тимчасовий доступ до документів, які стосуються будівництва та капітального ремонту, з можливістю їх вилучення.

З достовірних джерел відомо, що під час проведення досудового розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні повідомлення про підозру жодній особі не здійснювалось. Розслідування триває.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Допоки це шахрайство буде продовжуватись? Де наша міська влада? Де контроль над використанням бюджетних коштів? Буде продовжуватись все, поки не буде вища міра покарання за корупцію і шахрайство! І пора вас , посадовці, любого рівня відправляти зі зброєю на передову! Покажіть там свої здібності!

  2. Сукі підаркомівськи нічого святого. Чайка блядь в тебе що дітей не має, як же ти гнида можеш у дітей красти не хочу тебе клясти але да нехай воно тобі …….

  3. У нас не влада, а кубло злодіїв і бандюг, які прикриваються законом України. Для них немає нічого святого, вони скрізь і в усіх випадках праві. Суди і захищають ще цю банду злодіїв! І це відбувається в усіх гілках влади! Над простим людом просто знущаються!

    1. Ну над Богом не познущаються,там кара прийде за людські сльози,поживуть десяток літ шикарно і копня дадуть наставники,за все прийде розплата,а так скорбно перед воїнами говорять коли хоронять і думають вічність у них за плечима.Жах!

  4. У нас не влада, а кубло злодіїв і бандюг. Відкрито крадуть і прикриваються законом України. Ще жодного посадовця не посадили за корупцію, один одного покривають і продовжують дальше свої дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X