У Ковелі стартувала реєстрація на ЗНО-2021

02.02.2021 16:01
Фото ілюстративне

У 2021 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого по 5 березня.

Відповідальні за реєстрацію у закладах освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року. До 5 березня можна буде вносити зміни до реєстрації, повідомляє головна спеціалістка управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Лариса Жаб’юк.

За її словами, абітурієнти матимуть змогу пройти тестування щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом ЗНО буде проведено з тринадцяти навчальних предметів.

Перелік предметів ДПА щороку визначає Міністерство освіти і науки України. Цього року випускники закладів загальної середньої освіти проходитимуть ДПА з чотирьох навчальних предметів. Перший – українська мова, другий – математика, третій – або історія України ( «Період XX – початок XXI століття»), або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська) – на вибір випускника/випускниці. Четвертий предмет – один із запропонованого переліку (історія України, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька), біологія, географія, фізика, хімія). Зауважимо, що для зарахування оцінок за ДПА можна вибрати й іноземну мову (англійську, німецьку, французьку, іспанську), й історію України та пройти ЗНО з цих предметів.

Здобувачам освіти, бажаючим взяти участь у ЗНО, необхідно за допомогою сервісу ЛРЦОЯО зареєструватись на сайті http://lv.testportal.gov.ua , сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Слід зазначити, що даний сайт містить велику кількість корисної інформації, яка допоможе абітурієнтам успішно скласти ЗНО. Випускників шкіл та студентів Ковельського медичного коледжу, Ковельського промислово-економічного коледжу та Ковельського центру професійно-технічної освіти будуть реєструвати за місцем навчання відповідальні особи за формування реєстраційних документів ЗНО.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті http://testportal.gov.ua Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщена інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.


Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.