Ковельчани створили у соцмережі спільноту для ЛГБТ знайомств

21.06.2020 о 12:09 · 1 хв читання

Мешканці Ковеля створили сторінку в Інстаграмі для знайомств представників ЛГБТ.

Кожен бажаючий може надіслати повідомлення у спільноту та знайти однодумців і людей своєї орієнтації.

ЛГБТ акронім, що походить з англійської мови, та позначає лесбійок (lesbian), геїв (gay), бісексуалів (bisexual) і трансгендерів (transgender).

Як відомо, щороку 17 травня у світі відзначають Міжнародний день боротьби проти гомофобії і трансфобії. Це пов’язано з тим, що саме 17 травня 1990 року гомосексуальність було виключено з Міжнародної класифікації хвороб.

У 2020 році Україна посіла 35 місце з 49 у результатах щорічного рейтингу прав ЛГБТ у Європі Rainbow Europe. Перші місця отримали Мальта, Бельгія та Люксембург.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Народ, ми все-таки йдьом в Європу, так що вам доведеться визнати ЛГБТ-спільноту. Не вам вирішувати їх орієнтації та вішати ярлики! Зараз не палеоліт вже, так шо звикайте!

  2. Потрібно мочити покидьків задньоприводних і лізбух.я нехочу щоб мої діти на цих слабих на голову людей дивились.садоміти срані.

  3. Розумієте, геї вони нікого не чіпають, вони шукають собі подібних і все! Шо ви за них вчепилися? Шо вам не так? Ви краще наркоманів у місті винищуйте – оце і є слабкі на голову! Алкашня і наркомани міста!!!

  4. Кажете поганого нічого не роблять а гендер в школах хто проштовхує не ці мавпи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X